Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Школярам розповіли про медіаграмотність у рамках «Місячника безпеки життєдіяльності»

Школярам розповіли про медіаграмотність у рамках «Місячника безпеки життєдіяльності»

Школярам розповіли про медіаграмотність у рамках «Місячника безпеки життєдіяльності»
24.12.2020 10:08 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики співпраця зі школами Місячник безпеки життєдіяльності медіаграмотність

Із 15 листопада по 15 грудня 2020 року Головне управління ДСНС України у Запорізькій області спільно з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації, Запорізькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України провели «Місячник безпеки життєдіяльності» в закладах освіти Запорізької області.

Протягом місця в режимі відеоконференції на платформі ZOOM відбулися онлайн-уроки безпеки з учнями Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя та Енергодара. До цього заходу долучилась доцентка кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Кристина Пирогова. Учні 8 шкіл прослухали блок інформації про медіаграмотність, безпеку в соціальних мережах, специфіку формування контенту та перевірки фактів. Також під час такої інтерактивної розмови діти змогли висловити власні думки щодо безпечного поводження з інформацією.

Проведена онлайн-робота дозволила сформувати в учнів знання, уміння та навички здорового способу життя, надання першої невідкладної допомоги та інформаційної безпеки.

 

 

 

 

Схожі новини