Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор Микола Фролов: «Із Різдвом Христовим, шановні викладачі, співробітники, студенти та абітурієнти ЗНУ!»

24.12.2020 16:35 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University привітання ректора свято

Найщиріше вітаю вас із Різдвом Христовим – особливим днем, з якого починається відлік зимових свят: усіх охоплює дивовижне відчуття, настає час підбивати підсумки року, що минає, й із надією чекати на прийдешні досягнення та перемоги!

Тож нехай зимові свята стануть початком нового успішного року, який буде для нас щедрим на добрі справи та здобутки. Нехай цього дня лунають найкращі побажання миру, здоров’я, щастя та удачі, які обов’язково здійсняться, а очікуване різдвяне диво обов’язково здійсниться для вас і ваших родин. Нехай Різдвяна зоря об`єднає усіх нас та благословляє наші світлі помисли, слова й справи. Хай об’єднаються в році новому всі добрі починання і звершення заради майбутнього нашої рідної незалежної Батьківщини – України!

Щиро поздоровляю всіх із Різдвом Христовим, бажаю мирного неба, успіхів, гарного настрою, міцного здоров'я, щастя, благополуччя, віри у щасливе майбутнє України! Хай множаться щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі, а зимові свята подарують вам радісний настрій та приємні зустрічі. Христос народився!

З повагою,

ректор ЗНУ Микола Фролов