Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Савін Валерій Олександрович

Савін Валерій Олександрович

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра міського будівництва і архітектури

кандидат технічних наук, доцент.

Дисципліни

  • Архітектурне матеріалознавство
  • Архітектурні конструкції цивільних будівель
  • Архітектурна та будівельна кліматологія
  • Проектування архітектурного середовища з урахуванням життєдіяльності осіб з фізичними вадами
  • Оцінка, обстеження, паспортизація та реконструкція

Розклад консультацій:

Дистанційні – Zoom, Moodle (форум курсу, приватні повідомлення).
Запис на консультації: Viber, SMS, Moodle (приватні повідомлення).

Біографія

Народився в 1941 р в м. Добропілля Донецької області. Закінчив в 1959 р. Добровільську середню школу Близьнюківського р-ну Харьковської обл.

З 1960 по 1963 р. – служба в армії на посаді рядового-сержантського складу.

В 1963 році вступив до Харківського інженерно-будівельного інституту, який закінчив 1968 року за спеціальністю інженер-будівельник.

З 1972 р. працював в будівельному управлінні «Житлобуд» тресту «Запоріжжитлобуд» на посаді майстра.

З 1972 по 1984 по 1984 рік працював у ЦНДПТЕМЕЖ (Центральний науково-дослідний і проектно-технологічний інститут механізації і електрифікації тваринництва) на посадах старшого інженера, молодшого і старшого наукового співробітника. В цей період закінчив заочно аспірантуру у ЦКІІЕПсільбуд, відділ елеваторобудівництва й 1982 року захистив кандидатську дисертацію.

З 1984 року працює в ЗІІ / ЗДІА, а тепер ІННІ ЗНУ на посаді доцента кафедри БК / МБГ / МБА.

Наукова робота:

Сфери наукових інтересів: архітектурне проєктування, обстеження технічного стану та паспортизація будівель і споруд. Тема дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук: «Обґрунтування раціональних параметрів сховищ силосу і сінажу для різних тваринницьких комплексів з урахуванням технології заготівки, збереження і вивантаження кормів в умовах Південної зони СРСР» зі спеціальності «Будівлі та споруди». З 1988 року був доцентом кафедри будівельних конструкцій, міського будівництва і господарства (з 01.02.2021 р. – міського будівництва і архітектури.

Має значний стаж практичної діяльності по спеціальності та веде активну наукову діяльність, за 5 останніх років видано:

- 5 статей у фахових виданнях;

- 4 методичних вказівок;

- 6 дискусійних публікацій за матеріалами науково-технічних конференцій студентів, магістрів, аспірантів і викладачів ЗДІА та ІННІ ЗНУ.

В минулі роки був керівником 4 госпдоговірних науково-дослідних робіт «Обстеження та паспортизація будівель Запорізького алюмінієвого комбінату» на загальну суму 451 152 грн.

Постійно підвищує свій професійний і загальнокультурний рівень та педагогічну майстерність: у 2018 році отримав сертифікат ДП «ДІПРОПРОМ» (м. Запоріжжя) де проходив стажування за темою «Організація архітектурного простору міського середовища», у березні 2021 року отримав сертифікат Школи педагогічної майстерності Запорізького національного університету за проходження стажування на курсі підвищення кваліфікації «Вдосконалення педагогічної майстерності викладача закладу вищої освіти».

Савін Валерій Олександрович