Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молодь ЗНУ зіграла у фіналі міської гри «Що? Де? Коли?»

Молодь ЗНУ зіграла у фіналі міської гри «Що? Де? Коли?»

Молодь ЗНУ зіграла у фіналі міської гри «Що? Де? Коли?»
06.01.2021 12:00 Все Головні новини Студрада інтелектуальна гра платформа спільних дій

У хабі «Платформа спільних дій» відбувся фінал інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». У батлі взяли участь і студенти ЗНУ. Як розповіли організатори, гра «Що? Де? Коли?» складалася з п'яти турів. Учасники повинні були відповісти на 15 запитань. А на роздуми гравцям давали тільки по одній хвилині. У фінал інтелектуальної гри пройшли три команди з двадцяти.

Організатори відзначили, що сезон був складним, але цікавим. А всі труднощі через пандемію, учасники сприймають, як елемент гри. «У першу чергу, для нас важлива логіка, а не якийсь банальний статус «усезнайки». Зазвичай ми граємо 3 тури по 12 питань – це 36, а зараз ми граємо 5 турів по 15, тобто дистанція колосальна. Гра відрізняється від стандартної», - каже головний організатор гри Микита Панченко.
Учасники також відзначають, що гра – хороший спосіб не тільки перевірити свій інтелект, а й відволіктися і цікаво провести час. «Це здоровий спортивний дух і азарт. Адреналін, який в цей момент тебе охоплює, - це чудово. Такі емоції безцінні. Тому, природно, дуже цікаво випробувати себе, а потім обговорити з командою гру», - розповів учасник гри Ільяс Аль Наджар.
«Я і сама в студентські роки грала в гру «Що? Де? Коли?», А пізніше - була організатором, тому не з чуток знаю, що це за емоції. Для хаба «Платформа спільних дій» найяскравіші емоції - це, коли наш зал повний молоді», - зазначила директор громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» Ірайсат Магомедалієва.
Коли стартує новий сезон «Що? Де? Коли?» серед студентів ЗНУ, організатори ще не знають. Все буде залежати від карантинних обмежень.

Схожі новини