Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому фаховому коледжі провели державний іспит з англійської мови для студентів спеціальності «Туризм»

В Економіко-правничому фаховому коледжі провели державний іспит з англійської мови для студентів спеціальності «Туризм»

В Економіко-правничому фаховому коледжі провели державний іспит з англійської мови для студентів спеціальності «Туризм»
16.01.2021 13:26 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж освітній процес державний іспит

Тестування, переклад, переказ та повідомлення за ситуацією – такі завдання виконали студенти-випускники спеціальності «Туризм» (група К242-17) Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) на державному іспиті з англійської мови. За словами викладачки іноземної мови Єлизавети Яроцької, державний іспит – це важливий крок на шляху до професії для кожного студента.

Складання екзамену не було занадто складним для студентів, адже вони плідно готувалися до нього з викладачами іноземної мови.
Державний іспит з іноземної мови складався із таких завдань:
- тестування з граматики на платформі Moodle. Виконати його студенти мали за 30 хвилин, максимальна кількість балів, яку можна було набрати, відповівши вірно на усі запитання тесту, – 30;
- переклад та переказ тексту на пов’язану з туризмом тему. На переклад студентам було виділено 15 хвилин. Максимальна кількість балів за переказ – 30, за переклад – 10.
- за повідомлення за ситуацією студенти могли отримати 40 балів.
Загалом на переказ тексту та на повідомлення студентам надали 25 хвилин.
Таким чином, за відмінне виконання всіх завдань екзамену студенти могли отримати 100 балів.
Для складання іспит студентів розділили на дві групи, що значно полегшило процедуру контролю. Не дивлячись на те, що екзамен проходив дистанційно, керівництво коледжу змогло вирішити всі організаційні питання. Загалом іспит пройшов чудово.

Єлизавета Яроцька, викладачка іноземної мови

Схожі новини