Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти історичного факультету зустрілися з консулом Посольства України в Чорногорії Михайлом Шматовим у режимі онлайн

Студенти історичного факультету зустрілися з консулом Посольства України в Чорногорії Михайлом Шматовим у режимі онлайн

Студенти історичного факультету зустрілися з консулом Посольства України в Чорногорії Михайлом Шматовим у режимі онлайн
18.01.2021 09:33 Все Головні новини Факультети Історичний ZNU Zaporizhzhia National University історчний факультет міжнародна діяльність онлайн-зустріч із консулом Посольства України в Чорногорії

Студенти спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» історичного факультету ЗНУ (Zaporizhzhia National University) 15 січня на базі платформи Google Meet взяли участь в онлайн-зустрічі з консулом Посольства України в Чорногорії Михайлом Шматовим. Цей захід відбувся в рамках академічного співробітництва між Київським університетом імені Бориса Грінченка та Запорізьким національним університетом.

Мета ініціативи – надати студентам можливість із перших рук дізнатись особливості роботи дипломатичних представництв України. Лекція консула є продовженням низки зустрічей студентів ЗНУ із потенційними роботодавцями, що включають центральні органи виконавчої влади, державні установи та приватні структури.

Спілкування відбулось у форматі стислої лекції Q&A (питання-відповіді), під час якої пан Михайло Шматов з особливим ентузіазмом наводив приклади вирішення кризових ситуацій своєї дипломатичної практики, порівнюючи економічний стан країни до і після початку пандемії Covid-19.

Під час зустрічі розглянули питання особливостей функціонування дипломатичних установ, налагодження двосторонніх політичних та економічних відносин між Україною та Чорногорією, сприяння іміджу України за кордоном.

Робота в посольстві полягає не лише у відвідуванні регулярних зустрічей з першими особами країни перебування та видачі віз її громадянам. Це, найперше, вирішення кризових ситуацій, у яких іноді опиняються громадяни України за кордоном. Отже, посольство – перша структура, до якої громадянин України може звернутись у разі виникнення конфлікту. Пан Шматов наводив студентам низку подібних прикладів порятунку українців у Чорногорії, які опинялись у непростих ситуаціях.

Дипломатичні відносини між Україною та Чорногорією були встановлені у 2006 р., фактично одразу після проголошення країною незалежності. З того часу між державами спостерігаються дружні відносини, побудовані на основі взаєморозуміння та підтримки на міжнародній арені.

 

 

 

Схожі новини