Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки» в рамках студоцентрованого навчання

На математичному факультеті відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки» в рамках студоцентрованого навчання

На математичному факультеті відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки» в рамках студоцентрованого навчання
22.10.2020 13:28 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет освітня програма онлайн-обговорення освітній процес

Нещодавно у ЗНУ відбулися онлайн-зустрічі викладачів кафедри комп'ютерних наук математичного факультету ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University) та студентів 2 і 3 курсів, які навчаються за освітньою програмою «Комп’ютерні науки».

На заходах були присутні викладачі кафедри комп’ютерних наук:завідувач кафедри комп’ютерних наук к.т.н., доцент Сергій Юрійович Борю, гарант освітньої програми «Комп’ютерні науки», к.т.н., доцент Надія Вікторівна Матвіїшина, к.пед.н., доцент Олена Станіславівна Пшенична, к.т.н., доцент Катерина Сергіївна Решевська та студенти 2-3 курсів.

Гарант освітньої програми Надія Вікторівна Матвіїшина розповіла про особливості програми, її основні цілі, представила освітні компоненти, які сприяють формуванню загальних і фахових компетентностей, а також допомагають оволодіти програмними результатами навчання.

Надія Вікторівна звернула увагу на нові підходи до впровадження студоцентрованого навчання в освітній процес. Вона наголосила на важливості формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти, яку вони реалізують протягом навчання в університеті.

Під час обговорення студенти запитували про перспективи розвитку та можливості продовження навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти за спеціальністю 122 «Комп’ютерних наук», а також – про можливості впровадження сучасного програмного забезпечення.

У сучасних умовах навчання, зумовлених карантинними обмеженнями, розвитку освітнього процесу зустрічі такого формату дають можливість врахувати інтереси здобувачів вищої освіти, під час розробки та реалізації освітньої програми.

 

Катерина Решевська

 

 

 

Схожі новини