Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стартували чотиримісячні курси з підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання

У ЗНУ стартували чотиримісячні курси з підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання

У ЗНУ стартували чотиримісячні курси з підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання
21.01.2021 16:29 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування підготовчі курси зовнішнє незалежне оцінювання вступ-2021

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочали свою діяльність чотиримісячні курси із підготовки до складання основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Термін їх дії – із 18 січня по 23 травня. На сьогодні цією можливістю підготуватись і добре скласти ЗНО, аби вступити на омріяну спеціальність, скористалося 75 абітурієнтів. Однак усі охочі ще можуть скористатися цією можливістю й приєднатися до слухачів курсів.

Для цього необхідно зареєструватися за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/4200.ukr.html Або ж завітати до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування за адресою: вул. Жуковського, буд. 66, навчальний корпус №2, ауд. 204, 209.

Як зазначає начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, такі курси допоможуть вступникам отримати міцні й актуальні знання, адже їхні викладачі – науково-педагогічні працівники вишу, у яких чималий досвід із підготовки абітурієнтів до успішного проходження ЗНО.

Крім того, для учасників курсів це – шанс визначити, які теми потребують додаткового опрацювання й приділити їм особливу увагу. Також вступники навчаються, як проходити тести, правильно розподіляти час при оцінювання їхніх знань, їх інформують про технічні моменти, яким необхідно приділити увагу для успішного проходження ЗНО тощо.

Серед особливостей організації роботи чотиримісячних курсів цього року – договір, який уклали представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування з міжнародною гірничо-металургійною групою компаній «Метінвест» щодо підготовки дітей її співробітників до складання ЗНО. Крім того, у 2021 році співробітники ЗНУ успішно продовжили подібні договори із приватним акціонерним товариством «Запоріжкокс» та публічний акціонерним товариством «Запоріжсталь». У представників обох підприємств уже є досвід успішної співпраці в цьому напрямку із ЗНУ.

Також варто зазначити, що цього року серед слухачів курсів – чимало студентів закладів фахової передвищої освіти та випускників цих закладів. Адже для вступу на старші курси цього року їм потрібно два сертифікати ЗНО, а не один, як раніше. Саме тому в них виникла потреба добре скласти ЗНО, аби продовжити навчання на старших курсах закладу вищої освіти.

За додатковою інформацією та консультаціями щодо чотиримісячних курсів із підготовки до ЗНО звертайтеся до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету:

Телефони: (061) 289-12-96, 228-75-41

Emailvdpp_znu@ukr.net

Телеграм-канал: Вступнику ЗНУ 2020-2021: https://t.me/VDPP_ZNU

Сайт відділуhttp://sites.znu.edu.ua/vdpp/

Facebookhttps://www.facebook.com/vdpp.znu

Адреса:

м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 66 Б, навчальний корпус №2, каб. 204, 209

 

 

 

 

Схожі новини