Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Засідання круглого столу «Жінки в науці та їх найкращі винаходи» відбулося на математичному факультеті

Засідання круглого столу «Жінки в науці та їх найкращі винаходи» відбулося на математичному факультеті

Засідання круглого столу «Жінки в науці та їх найкращі винаходи» відбулося на математичному факультеті
22.04.2020 13:41 Все Головні новини Факультети Математичний Математичний факультет Наукове товариство студентів та аспірантів жінки в науці та їх найкращі винаходи

Двадцять другого квітня 2020 року за ініціативи Наукового товариства студентів та аспірантів математичного факультету ЗНУ відбулося засідання тематичного круглого столу «Жінки в науці та їх найкращі винаходи». Серед більш ніж 20 учасників заходу були студенти всіх спеціальностей факультету, працівники Центру інформаційних технологій ЗНУ, викладачі математичного факультету.

Круглий стіл був проведений у форматі відеоконференції із використанням технології ZOOM та спрямований на обговорення найвизначніших математичних моделей, методів та підходів, що були винайдено й впроваджено жінками-математиками й жінками-фізиками. На заході обговорили й історичний аспект їх створення та особливості подальшого теоретичного й практичного застосування у наукових дослідженнях у повсякденному житті.

Розглянуті під час засідання питання викликали жваве обговорення аудиторії. Усі доповідачі підготували доповіді із презентаціями та навіть відеофільмами стосовно життя й наукової діяльності найвидатніших та найвідоміших жінок-фізиків та жінок-математиків.

Необхідно також відзначити, що проведення засідання круглого столу «Жінки в науці та їх найкращі винаходи» явилося відкриттям тижня математичного факультету ЗНУ, що проходив з 20 по 25 квітня та був приурочений до Дня математичного факультету.

 

Математичний факультет

 

 

 

Схожі новини