Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ запрошує майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей

Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ запрошує майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей

Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ запрошує майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей
26.01.2021 10:58 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький металургійний фаховий коледж день відкритих дверей профорієнтаційна діяльність

Шановні старшокласники, випускники професійно-технічних закладів освіти та їхні батьки! Запорізький металургійний фаховий коледж Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує вас стати учасниками Дня відкритих дверей, який відбудеться 6 лютого об 11.00.

Станьте учасниками заходу – і ви переконаєтеся, наскільки важливо правильно обрати заклад освіти й майбутню спеціальність; довідаєтеся, які переваги надає освіта, отримана в Запорізькому металургійному фаховому коледжі; почуєте, які посади посідають випускники ЗМФК ЗНУ. А також – дізнаєтеся про співпрацю Запорізького металургійного фахового коледжу з провідними підприємствами міста, зокрема ПАТ «Запоріжсталь» тощо.

Окрему увагу організатори приділятимуть розповідям про спеціальності й освітні програми, за якими можна отримати освіту в коледжі, а також тому, які дисципліни і в якій формі потрібно скласти, щоб навчатися за цими програмами.

Не залишаться поза увагою учасників заходу й питання, пов’язані зі строками вступної кампанії-2021; особливостями вступу до коледжу на базі 9 та 11 класів чи ступеня кваліфікованого робітника. Ви отримаєте інформацію щодо документів, необхідних для вступу тощо.

І, звичайно, ви зможете дізнатися про умови навчання в Запорізькому металургійному фаховому коледжі та проживання в гуртожитку; про можливість займатися в спортивних гуртках та творчих студіях; брати участь у громадському житті ЗМФК ЗНУ та Запоріжжя.

Шановні старшокласники, випускники професійно-технічних закладів освіти та їхні батьки! Завітайте до ЗМФК ЗНУ на день відкритих дверей, адже Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ – це запорука вашого успіху і стабільності!

Довідки за телефонами: директор – (061)707-80-81; бухгалтерія - 707-80-82; приймальна комісія – 707-80-83; підготовчі курси - 095-86-02-897; заочне відділення – 066-71-10-628.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини