Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету менеджменту, головний менеджер ТОВ «Полетехніка» Кирило Зайцев

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету менеджменту, головний менеджер ТОВ «Полетехніка» Кирило Зайцев

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету менеджменту, головний менеджер ТОВ «Полетехніка» Кирило Зайцев
27.01.2021 14:18 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Менеджменту Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту Економіко-правничий фаховий коледж відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба ЗНУ проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя масштабного профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». І черговий його матеріал присвячений розповіді  про досвід професійного становлення і успіху випускника ЗНУ Кирила Зайцева, який свого часу закінчив факультет менеджменту за спеціальністю «Логістика», а на сьогодні – головний менеджер ТОВ «Полетехніка» у Донецькому регіоні.

- Пане Кирило, розкажіть про себе: в якій галузі Ви на сьогодні працюєте, чим займаєтесь?

- Я працюю головним менеджером з оптової та роздрібної торгівлі в Донецькому регіоні в компанії «Полетехніка». Ця компанія є лідером в Україні з продажів імпортної сільгосптехніки, засобів захисту рослин, добрив, насіння. Я пройшов шлях від маркетолога до начальника відділу маркетингу. 

- Який досвід вам допоміг реалізуватись у професії?

- Досвід навчання на факультеті менеджменту допоміг мені оволодіти навичками комунікації, спілкування, пристосування до різних життєвих ситуацій, надав впевненість у своїх силах і можливостях, навичок багато читати. Університет допоміг знайти гарних друзів і знайомих, які зараз йдуть поруч зі мною в роботі і в житті. Роботу в агросекторі я обрав з огляду на необхідність і попит  на фахівців у суспільстві саме у цій галузі.

Я вважаю, що необхідно йти працювати в тій галузі, яка необхідна людям щоня і яка має тенденції до розвитку. Потреби людей у продовольчій продукції зростають, і тому вкрай важливо працювати над тим, аби агрономічна галузь була ефективною й можна було на 1 гектарі землі виростити якомога більше продукції, задовольняючи попит, що зростає. Саме наша компанія цим і займається. Ми привозимо саме ту техніку, яка в подальшому допомагає збільшити врожайність, зібрати більше продукції й нагодувати більше людей. Загалом, компанія займається поставкою різної техніки: тракторів, комбайнів, сіялок, а також – поставкою насіння соняшника, кукурудзи, рапсу, засобів захисту рослин. У цій галузі я працюю майже вже 6 років.

- Які знання і досвід, здобуті під час навчання, стали для Вас найціннішими?

- Найбільше цінуються люди, які володіють особливими унікальними знаннями, які високо оплачуються. Також під час навчання я опанував вміння концентруватись на якійсь одній справі, не витрачаючи сили й час на інші речі.

- Чому обрали для навчання  саме цей факультет?

- Я обрав факультет менеджменту й напрям «Логістика» після завершення навчання в Економіко-правничому коледжі ЗНУ за спеціальністю «Організація виробництва», бо цей напрям був для мене цікавим, і я вже на той час працював в цій галузі. Логістика – це універсальна у всьому світі професія й правила роботи у різних країнах ідентичні, тому можна з цією освітою працювати там, де тобі комфортно: і в Канаді, і в Кореї. Головна умова – знання мови.

- Що Вам запам’яталось найбільше під час навчання на факультеті менеджменту ЗНУ і до кого з викладачів найбільше хотілося б завітати в гості зараз?

- Найбільше за весь період навчання в коледжі та в університеті мені запам’ятались серед викладачів: Дамір Бікулов, Олександр Олійник, Олена Грибанова, Андрій Кургузов і Наталія Наумова. Також у мене залишились яскраві спогади про навчання й студентське життя, участь у різних культурних заходах університету як ведучого. За час навчання в університеті нам дали дуже якісні базові знання з англійської мови. І тепер під час робочих відряджень закордон ці знання мені дуже допомагають.

- Як Вам здається, які навчальні предмети варто було б додати до тих, які Ви вивчали в університеті?

- Звісно, це – англійська мова, ораторське мистецтво та робота над мовленням і комунікацією, вмінням себе якісно презентувати. Це є особливо важливо в роботі менеджера.

- Яким Ви бачите своє подальше професійне майбутнє?

- Моя робота на сьогодні передбачає постійні поїздки (я проїжджаю близько 80-90 тис кілометрів на рік), а також – телефонні перемовини. Далі я планую розвиватись в галузі менеджменту та агросекторі. Також незабаром я планую потрапити на відповідні фахові курси за цим напрямом до Канади.

- Що Вас мотивує в роботі?

- Звісно, це фінансовий складник і відчуття того, що ти займаєшся богоугодною справою.

- Поділіться, будь ласка, власними секретами, як стати успішним у своїй професії?

- Багато й плідно працювати, приділяти своїй роботі якомога більше часу. Треба бути у своїй професійній галузі 24/7. При цьому необхідно постійно розвиватись в цій галузі, читати фахові книги, журнали, сайти.

- Що Ви можете порадити студентам і випускникам ЗНУ, зокрема факультету менеджменту?

- Вчити англійську мову і читати якісну літературу. Необхідно поставити для себе певну мету:  читати 10 книг на рік і вивчати 500 англійських слів. Усе інше можна опанувати й вивчити за вузьким напрямом упродовж декількох тижнів.

 

 

 

Схожі новини