Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті ЗНУ відбулася зустріч декана з майбутніми магістрантами

29.01.2021 10:01 Все Головні новини Факультети Біологічний

Двадцять шостого січня на біологічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) в рамках профорієнтаційної роботи за допомогою платформи Zoom відбулася зустріч декана факультету зі студентами 4 курсу, які незабаром отримують дипломи бакалаврів, отже зможуть вступити до магістратури.

Організатором заходу стала декан біологічного факультету Людмила Омельянчик, а до його проведення долучилися заступник декана з навчальної роботи Максим Малько та заступник декана з профорієнтаційної роботи Валерій Горбань. Учасниками зустрічі стали й п’ятдесят сім студентів спеціальностей 091 «Біологія», 101 «Екологія», 102 «Хімія» й 205 «Лісове господарство». Безумовно, коли студент отримує диплом бакалавра – це не просто дуже важливий момент в його житті. Це така собі кома, після якої вкрай важливо усвідомлено й обмірковано зробити наступний крок. Адже перед багатьма випускниками постає питання піти працювати за фахом, або продовжити навчання в університеті та отримати ступінь магістра? Так, отриманий диплом бакалавра свідчить про те, що випускник розуміється на основах професії, володіє певним багажем, може починати працювати за отриманою освітою як кваліфікований фахівець.

Але, впевнена Людмила Олександрівна, такого рівня освіти достатньо лише для старту кар’єри. Проте для просування кар'єрними сходинками потрібні більш глибокі знання – як в основній спеціальності, так і в суміжних областях. «Студент має розуміти, – підкреслила декан біологічного факультету, – що без ступеня магістра практично неможливо обійняти посаду керівника, зростати у своїй професійній діяльності». Що ж стане допомогою тим, хто обере для себе більш тривалий, але й більш перспективний із точки зору професійного успіху шлях? Про це розповіла під час свого звернення до четвертокурсників Людмила Омельянчик. Вона нагадала їм про правила вступу до магістратури. А також розповіла про можливість підвищити свій рівень знань іноземної мови на підготовчих курсах, а також про умови навчання у другому семестрі.

Під час зустрічі зі студентами заступник декана з навчальної роботи Максим Малько розповів учасникам конференції про особливості перехресного вступу та структуру екзамену за фахом. А модератор онлайн-зустрічі, яким був заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету Валерій Горбань, зі свого боку, запропонував студентам заповнити Google-форму про навчання в магістратурі. Наприкінці заходу Людмила Олександрівна висловила переконання, що всі присутні студенти серйозно поставляться до свого майбутнього, відповідально віднесуться до іспиту з іноземної мови, а також побажала всім успіху під час вступної кампанії.

Біологічний факультет