Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили наказ ректора «Про продовження обмежувальних протиепідемічних заходів та організацію освітнього процесу в ЗНУ в другому семестрі 2020-2021 навчального року»

У ЗНУ оприлюднили наказ ректора «Про продовження обмежувальних протиепідемічних заходів та організацію освітнього процесу в ЗНУ в другому семестрі 2020-2021 навчального року»

У ЗНУ оприлюднили наказ ректора «Про продовження обмежувальних протиепідемічних заходів та організацію освітнього процесу в ЗНУ в другому семестрі 2020-2021 навчального року»
29.01.2021 14:56 Все Головні новини Факультети ZNU Zaporizhzhia National University наказ ректора освітній процес

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили наказ ректора Миколи Фролова № 25 від 29.01.2021 «Про продовження обмежувальних протиепідемічних заходів та організацію освітнього процесу у ЗНУ у другому семестрі 2020-2021 навчального року».

 У документі йдеться про те, що відповідно до ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», та з метою забезпечення належної організації освітнього процесу та інших видів діяльності університету  у другому семестрі 2020-2021 навчального року, наказується:

 1. Всім посадовим особам університету в межах своєї компетенції забезпечити неухильне дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», включаючи постійний моніторинг за станом захворюваності співробітників та здобувачів вищої освіти.
 2. Розпочати з 01.02.2021 переведення освітнього процесу в університеті на змішану (очно/дистанційну) форму навчання. При організації навчання керуватись Положенням про організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання в Запорізькому національному університеті, затвердженим Вченою радою ЗНУ (протокол № 2 від 29.09.2020) та Тимчасовим порядком організації освітнього процесу в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затвердженим наказом ректора ЗНУ № 341 від 20.08.2020.
 3. Начальнику навчального відділу Горлач В.В. у термін до 29.01.2021 забезпечити складання розкладу занять на ІІ семестр 2020/2021 н.р., що передбачає:

-  проведення лекційних занять на основі технологій дистанційного навчання в окремі (лекційні) дні навчального тижня;

- проведення семінарських, практичних і лабораторних занять в аудиторіях університету в окремі (аудиторні) дні навчального тижня.

 1. Деканам факультетів, в.о. директора інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ, завідувачам кафедр у термін до 01.02.2021:

-          забезпечити формування відомостей по кожному викладачу щодо платформ, на яких буде відбуватись організація відеоконференцій, та розмістити їх у затвердженому розкладі занять (назва дисципліни, ПІБ викладача, назва платформи / засобу відеозв’язку, ідентифікатор, пароль);

-          довести до викладачів і студентів інформацію щодо особливостей організації освітнього процесу за змішаною формою навчання та розклад занять.

 1. Начальнику відділу технічних засобів навчання Осадчому О.Ю., в.о. начальника Центру інформаційних систем та комп’ютерних технологій Ракші В.І., завідуючій лабораторії інформаційного забезпечення освітнього процесу Кириченко Н.В., деканам факультетів, в.о. директора Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ в термін до 01.02.2021:

- перевірити забезпечення необхідним технічним обладнанням (підключення вебкамер, мікрофонів, колонок, підключення до інтернету) аудиторій, визначених для проведення навчальних занять із застосуванням технологій дистанційного навчання;

- довести до відома викладачів перелік аудиторій, визначених для проведення навчальних занять із застосуванням технологій дистанційного навчання.

 1. Помічнику ректора Воронкову В. В., начальнику відділу виховної роботи Кондратенко С. В. забезпечити умови для організованого повернення студентів до гуртожитків університету із врахуванням встановлених заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції.
 2. Начальнику відділу виховної роботи Кондратенко С.В. забезпечити:

- прийом, оформлення документації та проведення інструктажів при поселенні нових мешканців до гуртожитків із врахуванням встановлених заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції;

-          оновлення списків мешканців на вахтах гуртожитків.

 1.  Заступникам деканів з виховної роботи організувати:

- надання списків студентів, які проживають у гуртожитках, у відділ виховної роботи за одну добу до їх прибуття до гуртожитку;

- інформування студентів про те, що вони мають можливість прибути до гуртожитків із понеділка по п’ятницю з 9.00 до 15.00, пройшовши медичний огляд у Центрі профілактики та моніторингу здоров’я студентів ЗНУ.

 1.  Директору студмістечка Мхітаряну А.М. забезпечити:

-          проведення дезінфекції поверхонь в місцях загального користування у гуртожитках двічі на добу;

- наявність місць для обробки рук спиртовмісними антисептиками на вході до гуртожитків.

 1.  Завідувачам гуртожитків університету в місцях потенційного скупчення мешканців оновити відповідне тимчасове маркування для забезпечення дотримання дистанції не менше 1,5 м.
 2.  Провідному фахівцю Центру профілактики та моніторингу здоров’я студентів ЗНУ Шевченко О. В. організувати проведення медичного огляду та профілактичних бесід зі студентами, які повертаються до гуртожитків університету.
 3.  Проректору з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Кушніру С.М., директору студмістечка Мхітаряну А.М. забезпечити:

-   готовність приміщень університету до початку занять;

-   необхідні умови для дотримання працівниками і здобувачами освіти правил особистої гігієни (рідке мило, антисептичні засоби для обробки рук тощо);

-   організацію централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та поліетиленовими пакетами, із подальшою утилізацією;

-   розміщення інформації (плакатів/банерів) про необхідність дотримання респіраторної гігієни;

-   можливість використання запасних входів/виходів у приміщення університету;

-   дезінфекцію приміщень університету у відповідності до Тимчасового порядку організації освітнього процесу в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

 1. Директорам фахових коледжів університету забезпечити організацію діяльності закладів із врахуванням вимог цього наказу.

 nakaz.pdf

 

 

Схожі новини