Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На командному чемпіонаті України з легкої атлетики спортсмени-вихованці ЗНУ здобули низку блискучих перемог

На командному чемпіонаті України з легкої атлетики спортсмени-вихованці ЗНУ здобули низку блискучих перемог

На командному чемпіонаті України з легкої атлетики спортсмени-вихованці ЗНУ здобули низку блискучих перемог
01.02.2021 11:03 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичної культури здоров’я та туризму Економіко-правничий фаховий коледж спорт легка атлетика перемога

У м. Суми відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики, де спортсмени Запорізької області п’ять разів були у призових трійках. У цьому – велика заслуга вихованців Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – студентів і випускників його факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму та економіко-правничого фахового коледжу.

Серед інших здобутків, у змаганнях жінок на дистанції 60 м перемогу святкувала Вікторія Ратнікова з кращим результатом сезону – 7.31 сек. Нагадаємо, що спортсменка тренується у групі Костянтина та Олени Рураків. Третє місце під час змагань із бігу на 400 м виборола інша представниця Запорізької області, випускниця ЕПФК Анастасія Бризгіна з результатом 53.72 с.

Студент факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Микита Барабанов в бігу на 400 м був п’ятим з особистим рекордом 48.18 сек. Друге місце у змаганнях семиборців посів Артур Суюнов, набравши 5079 очок.

Важливим цей чемпіонат став і для першокурсниці факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ, молодої стрибунки у висоту Вероніки Крамаренко. Вона в змаганнях із дорослими спортсменками стала п’ятою, втретє за місяць оновивши персональний рекорд. У найкращій спробі вихованка тренера  Миколи Кардача перестрибнула планку в 1 м 83 см, що дозволило їй виконати норматив Майстра спорту України.

 

 

 

Схожі новини