Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники студради зустрілися з ректором Миколою Фроловим щодо роз’яснень, котрі стосувалися особливостей впровадження змішаної форми навчання

01.02.2021 11:04 Все Головні новини Факультети Студентська рада ЗНУ змішана форма навчання зустріч із ректором органи студентського самоврядування

Активісти органів студентського самоврядування ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) нещодавно зустрілися з ректором Миколою Фроловим, щоб уточнити кілька важливих нюансів щодо алгоритму перебігу освітнього процесу у виші.

Згодом представники студради презентували загалу відповіді ректора на найпоширеніші запитання про змішану форму навчання:

1. Коли буде готовий розклад на 2 семестр?

Для студентів, які починають навчання 1 лютого, розклад оприлюднений до п’ятниці (29.01). Для студентів, які починають навчання з 8 лютого, розклад буде опублікований до 05.02.

2. Чи можна мешканцям гуртожитку їздити додому на вихідні дні?

Так, звісно можна.

3. Лекції та семінари будуть проходити у різні дні?

Групи, у яких до 20 студентів, будуть відвідувати лекційні заняття в університеті. Тож тут можливі й лекції, й семінари в один день.

Для груп де більше ніж 20 студентів лекції будуть проходити в одні дні, семінари/практичні/лабораторні – в інші.

4. Якщо будуть випадки захворюваності студентів або викладачів на COVID-19, чи буде навчання груп/потоків/кафедр переведене у повний онлайн?

Кожен такий випадок буде розглянутий індивідуально. В університеті існує спеціалізована «ковідна» комісія.

5. Чи буде можливість написати в індивідуальному порядку заяву на навчання у дистанційному форматі?

Ні, але з поважних причин, ви, як і завжди, можете оформити індивідуальний графік навчання.

6. У якій формі відбуватиметься навчання у коледжах ЗНУ?

Дотримуємось рекомендацій МОН, та рекомендуємо коледжам виходити на повноцінне навчання, з дотриманням усіх епідеміологічних норм та правил.

Студентська рада ЗНУ