Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ запрошує старшокласників на підготовчі курси

Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ запрошує старшокласників на підготовчі курси

Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ запрошує старшокласників на підготовчі курси
03.02.2021 16:02 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Інженерний навчально-науковий інститут Запорізький металургійний фаховий коледж день відкритих дверей підготовчі курси

Шостого лютого в Запорізькому металургійному фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбудеться День відкритих дверей для старшокласників і їхніх батьків.

Учасники події дізнаються багато цікавої й корисної інформації як стосовно вступу, так і студентських років у коледжі. І перш за все, про спеціальності, на які оголошений прийом абітурієнтів на 2021-2022 навчальний рік на базі 9-11 класів, а це спеціальності 133 Галузеве машинобудування; 136 Металургія (виробництво сталі і сплавів); 136 – Металургія (обробка металів тиском); 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; 273 – Залізничний транспорт; 275 – Транспортні технології (на залізничному транспорті). Всі ці спеціальності сьогодні користуються значним попитом на ринку праці.

Дуже корисною буде й інформація про підготовчі курси в ЗМФК ЗНУ, які починають роботу з 8 лютого 2021 р., а також строки та умови вступної кампанії-2021. Гості Дня відкритих дверей почують про переваги навчання у ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ», а саме: про бюджетну форму навчання, гідне стипендіальне забезпечення, матеріальне заохочення обдарованої молоді, а також – про гарантоване працевлаштування та можливість кар’єрного зростання тощо.

А ті, хто вже вирішив, що неодмінно продовжить навчання в закладах вищої освіти, зокрема, в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету, зможуть отримати всю необхідну інформацію про терміни подальшого навчання, умови вступу тощо.

Адміністрація та педагогічні працівники коледжу гостинно запрошують усіх охочих на зустріч із колективом коледжу 6 лютого об 11.00. Нагадуємо про необхідність виконання карантинних умов: використовування засобів індивідуального захисту і дотримання соціальної дистанції.

Наша адреса: м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 71. Довідки за телефонами: (061)707-80-81, (061) 707-80-82, +38 (095) 860-28-97. Сайт ВСП ЗМФК – www.zmk.zp.ua

Ласкаво просимо до нашого навчального закладу! Зробіть правильний вибір – подбайте про своє майбутнє вже сьогодні!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини