Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулось відкриття ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Підприємництво в аграрній сфері: глобальні виклики та ефективний менеджмент»

У ЗНУ відбулось відкриття ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Підприємництво в аграрній сфері: глобальні виклики та ефективний менеджмент»

У ЗНУ відбулось відкриття  ІІ Міжнародної науково-практичної конференції  «Підприємництво в аграрній сфері: глобальні виклики та ефективний менеджмент»
10.02.2021 13:55 Все Головні новини Факультети Менеджменту факультет менеджменту підприємництво в аграрній сфері глобальні виклики та ефективний менеджмент підтримка агросектору Кафедра підприємництва менеджменту організацій та логістики

Дев’ятого лютого 2021року на факультеті менеджменту Запорізького національного університету стартувала ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Підприємництво в аграрній сфері: глобальні виклики та ефективний менеджмент». Пленарне засідання проходило онлайн спільно з заходами Запорізької торгово-промислової палати в рамках 20-ої агропромислової спеціалізованої виставки «АгроТехСервіс – 2021».

Науковці та практики Запорізького та інших регіонів України разом із закордонними фахівцями обговорювали такі теми: державні програми підтримки агросектору у 2021 році; зміни у законодавстві України, стимулюючі фактори; ситуація на внутрішньому ринку країни, очікування та ризики; експортні можливості продукції сільськогосподарського призначення у 2021 році; зерновий ринок України: виклики та перспективи; основні напрями програми USAID AGRO з підтримки розвитку агро-ММСП та сімейних ферм; плодоовочевий сектор Півдня України, перспективи, ризики,  можливості. До відкриття конференції було підготовлено збірник матеріалів ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Підприємництво в аграрній сфері: глобальні виклики та ефективний менеджмент»

Видання сфокусували на актуальних питаннях ефективного розвитку аграрного бізнесу, сучасних інструментах реалізації практичного менеджменту, логістики та підприємництва, ринковій трансформації розвитку земельних відносин в Україні. Також в умовах вільної торгівлі з ЄС акцентовано увагу на якості та безпечності продовольчої продукції. Безперечно, ознайомлення з матеріалами ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Підприємництво в аграрній сфері: глобальні виклики та ефективний менеджмент» надасть можливість акумулювати нові знання та досвід, відповідно до згенерованих наукових досліджень окресленої тематики.

Організаційний комітет конференції висловив подяку, перш за все, учасникам конференції за виявлений інтерес до тематики та представлені наукові доробки. Слова вдячності висловили й Запорізькій торгово-промисловій палаті за підтримку багатьох ініціатив і наукових заходів ЗНУ. Така форма співпраці ˗ колаборація у проведенні спільних подій, суттєво сприяє досягненню ефекту синергії при взаємодії науки та бізнесу. Фахівці заходу подякували й топ-менеджменту Запорізького національного університету за всебічну підтримку та допомогу в організації конференції. Впевнені, що науково-практичні результати конференції будуть дієвими у вирішенні нагальних управлінських та економіко-правових проблем, як агробізнесу, так і підприємництва в цілому. Конференція продовжить свою роботу в секціях 10 лютого 2021 року.

 

Кафедра підприємництва, менеджменту організацій та логістики факультету менеджменту Запорізького національного університету

 

Схожі новини