Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету менеджменту, викладачка кафедри суспільних дисциплін Запорізького державного медичного університету Нателла Павленко

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету менеджменту, викладачка кафедри суспільних дисциплін Запорізького державного медичного університету Нателла Павленко

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету менеджменту, викладачка кафедри суспільних дисциплін Запорізького державного медичного університету Нателла Павленко
10.02.2021 15:50 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба ЗНУ проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». І черговий його матеріал присвячений розповіді про досвід професійного становлення і успіху випускниці ЗНУ Нателли Павленко, яка у 2004 році закінчила факультет менеджменту за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»,  а на сьогодні є викладачем Запорізького державного медичного університету. В інтерв’ю вона поділилась своїм розумінням професії, життєвим досвідом і дала корисні поради. Зазначимо, що для Нателли навчання в ЗНУ стало знаковим ще з однієї важливої причини: її чоловік – Олександр Павленко – також випускник факультету менеджменту і на сьогодні працює у компанії «Єврофрутс».

- Пані Нателло, розкажіть, будь ласка, про себе: у якій галузі Ви на сьогодні працюєте, чим займаєтесь?

- Сьогодні я працюю викладачем кафедри суспільних дисциплін Запорізького державного медичного університету. Я викладаю філософію, історію України, етику, основи економічної теорії. Переважна більшість моїх студентів – це англомовні іноземці.

- Який отриманий досвід допоміг Вам реалізуватись у професії?

- Хочу зазначити, що я ще тільки на шляху до самореалізації, але я відчуваю й усвідомлюю, що вибрала саме ту професію, в якій зможу розкрити свій внутрішній потенціал найбільш повно. Важко сказати, який саме досвід допоміг мені зрозуміти свій шлях, але в цьому, безперечно, є внесок викладачів факультету менеджменту ЗНУ, де я здобувала вищу освіту. Той чудовий приклад їхньої завзятості і доброзичливого ставлення до нас, студентів, усе ж, мав чи не найбільший вплив на моє рішення.

- Які знання та набутий під час навчання досвід стали для Вас найціннішими?

- Особисто для мене найціннішим досвідом, який я набула під час навчання та яким користуюсь дотепер, – це ставлення до людей із повагою, емпатія, тощо. В суто професійному плані, варто відзначити високий рівень знань і компетенцій, які я здобула під час навчання, що стало для мене чудовою основою та сприяло стрімкому кар’єрному росту в банківській галузі. Не можу не наголосити на перевазі, яку надало мені навчання саме на факультеті менеджменту: це – досить серйозний рівень володіння англійською мовою, завдячуючи чому я маю змогу вільно спілкуватись нею та навіть викладати дисципліни англомовним студентам.

- Чому Ви свого часу обрали для навчання  саме цей факультет?

- На той час, та і дотепер це – найперспективніший факультет, який дає змогу кожному студенту отримати не тільки профільні знання, але й міждисциплінарні, що сприяє розширенню кругозору й допомагає в процесі розуміння свого особливого шляху.

- Що Вам запам’яталось найбільше під час навчання на факультеті менеджменту ЗНУ?

- Безумовно, особливо теплі стосунки з викладацьким складом нашого факультету, починаючи з декану, нашої шановної Ірини Григорівни – це те, що я буду пам’ятати завжди. Крім того, цей факультет закінчив і мій чоловік – Олександр Павленко.

- Як Вам здається, які навчальні предмети варто було б додати до тих, які Ви вивчали в університеті?

- Навіть не знаю, можливо, варто поглибити гуманітарне знання й посилити прикладний аспект, хоча я закінчила навчання 17 років тому і, напевно, за цей час відбулись певні зміни.

- Яким Ви бачите своє подальше професійне майбутнє?

- Прагну вдосконалюватись у тому професійному полі, що я обрала.

- Що Вас мотивує під час роботи?

- Звичайно, найвагомішим мотиватором для мене є зацікавленість моїх студентів у навчанні та можливість стати свідком їхнього професійного становлення.

- Поділіться власними секретами успіху: як стати успішним у своїй професії?

- Секретів тут немає. Просто треба любити свою справу, розуміти її, докладати максимум зусиль, постійно вдосконалюватись і працювати багато, старанно, але із задоволенням.

- Що Ви можете порадити студентам і випускникам ЗНУ, зокрема факультету менеджменту?

- Це – чудова можливість, коли ви можете повністю сконцентруватися на навчанні, тому що пізніше на це буде все менше часу. Дружні, висококваліфіковані науково-педагогічні працівники нашого факультету (знаю це, тому що спілкуюсь і сьогодні зі своїми викладачами) завжди допоможе кожному з вас на шляху отримання знань, які формують не тільки професіонала, але, в першу чергу, Людину.

 

 

 

 

Схожі новини