Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує абітурієнтів на 3-місячні підготовчі курси з математики та української мови

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує абітурієнтів на 3-місячні підготовчі курси з математики та української мови

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує абітурієнтів на 3-місячні підготовчі курси з математики та української мови
10.02.2021 15:11 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж державна підсумкова атестація підготовчі курси

Щороку перед випускниками 9-х класів постає питання продовжити навчання в школі чи вже зараз обрати майбутню спеціальність та зробити перший крок до оволодівання нею. Звичайно, всі хто вирішують здобути освіту в коледжі, мріють навчатися за державним замовленням і отримувати стипендію. А для цього необхідно якомога краще скласти вступні іспити. І отут постає питання, як до них підготуватися? Хтось готується самостійно, хтось шукає репетиторів. Та найбільш ефективний спосіб підготуватися до екзаменів – це стати слухачами підготовчих курсів, бо програма, за якою відбувається навчання, спрямована саме на вступ до коледжу.

Сьогодні одними з найкращих у Запоріжжі курсів є підготовчі курси, які діють у Відокремленому структурному підрозділі «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).Тут з 1 березня розпочнуться заняття для слухачів трьохмісячних курсів, учасниками яких можете стати і ви.

Варто зазначити, що підготовчі курси ЗГЕФК ЗНУ стануть в пригоді не лише тим, хто збирається з цього року розпочати навчання в коледжі, а й тим, хто ще остаточно не вирішив, чи стане він студентом Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу чи продовжить навчання в школі. Та навіть для тих, хто впевнений, що продовжить навчатися в 10 класі, ці курси стануть в пригоді. Вони допоможуть школярам добре підготуватися до державної підсумкової атестації, значно покращити й систематизувати знання з математики та української мови.

Як розповіла завідувач підготовчими курсами коледжу Алла Топач, для всіх, хто мріє отримати освіту в одному з найкращих коледжів міста – Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі, дуже важливо стати слухачами курсів, і не лише через якісну підготовку. Навчання на курсах неодмінно знадобиться абітурієнтам, які мріють отримувати освіту саме за державним замовленням. У зв’язку з тим, що рейтинг вступника формується з усіх набраних балів, отриманні на курсах додаткові бали можуть стати саме тими, що і забезпечать майбутньому студенту навчання на бюджетній основі.

«У залежності від результатів випускних екзаменів, – зазначила Алла Анатоліївна, – абітурієнт отримує від 16,67 до 50 балів, які додаються до результатів вступних іспитів». Та і це ще не все: «Під час навчання на підготовчих курсах слухачі відчувають себе частиною спільної родини нашого коледжу, набувають досвіду яскравого студентського життя», – і, завдяки цьому, їхня адаптація на першому курсі проходить значно легше ніж в інших новачків.

Звернула увагу Алла Топач і на високу якість підготовки, яку отримують слухачі курсів. Про це свідчать результати, які демонструють абітурієнти під час вступної кампанії. «95% випускників наших курсів –- підкреслює Алла Анатоліївна, – вступають до коледжу на бюджетній основі!»

Дорогі дев’ятикласники, шановні батьки! У вас ще є можливість приєднатися до підготовчих курсів, які діють у ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж»! Не втратьте свій шанс на якісну підготовку до державної атестації та вступної кампанії-2021!

ЗГЕФК ЗНУ знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10. (зупинка транспорту «Палац культури ЗТЗ»).

Поставити питання стосовно навчання на підготовчих курсах можна за телефоном: +38 099 04-610-99 - Алла АнатоліївнаТопач.

Сайт коледжу: http://www.zgec.zp.ua/

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/zgec.znu

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини