Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій завітали представники ЗНУ з профорієнтацією

До Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій завітали представники ЗНУ з профорієнтацією

До Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій завітали представники ЗНУ з профорієнтацією
11.02.2021 11:04 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ профорієнтаційна діяльність вступна кампанія-2021 вступ на старші курси

Нещодавно у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ відбулася профорієнтаційна зустріч і цього разу до закладу завітали представники Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Студенти, що навчаються за спеціальністю «Облік та оподаткування», дізнались про унікальну можливість продовження навчання в Запорізькому національному університеті на старших курсах економічного факультету. Кандидатка економічних наук, професорка Олена Рибалко розповіла студентам коледжу про особливості вступу до університету, а також – можливості й особливості навчання студентів на економічному факультеті. Також Олена Михайлівна наголосила, що будучи студентами Запорізького національного університету кожен долучається до надзвичайного цікавого та активного студентського життя!

На заході були присутні заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи Людмила Шелест і секретар відбіркової комісії Вікторія Вагіс, які наголосили, що більшість випускників коледжу обирає для продовження навчання саме Запорізький національний університет! Випускників цікавили питання, пов’язані зі складанням вступних іспитів та проходження співбесіди, а також забезпеченість баз практики для отримання навичок, що знадобляться у майбутній професійній діяльності.

Колектив коледжу подякував представниками Запорізького національного університету за сповнену корисної інформації профорієнтаційну зустріч.

 

 

 

Схожі новини