Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відбулася перша зустріч, де зібралися всі учасники реалізації програми НКВПУ в Запорізькому національному університеті

Відбулася перша зустріч, де зібралися всі учасники реалізації програми НКВПУ в Запорізькому національному університеті

Відбулася перша зустріч, де зібралися всі учасники реалізації програми НКВПУ в Запорізькому національному університеті
15.02.2021 12:12 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина ZNU Zaporizhzhia National University адміністративно-господарська частина проєктна діяльність ремонтні роботи енергоефективність гуртожитки

Дванадцятого лютого в ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University)  відбулося засідання робочої групи із реалізації суброєктів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України із залученням представників підрядних організацій, технічного та авторського нагляду та Програми розвитку Організацій Об’єднаних Націй, замовники та підрядні організації, які будуть виконувати роботу. Під час зустрічі її учасники обговорили юридичні та технічні питання реалізації проєктів.

Нагадаємо, що наразі співробітники АГЧ провадять роботи з отримання декларацій на початок робіт і підготовки фінансових документів. За словами, проректора з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергія Кушніра, підрядники готові розпочинати ремонтні роботи в гуртожитках ЗНУ №№3 і 4 після отримання дозволів. Зокрема, вони здійснюватимуть заміну вікон, проведуть утеплення фасаду та виконають низку інших енергоощадних заходів.

Орієнтовний термін закінчення робіт – жовтень, однак підрядники та члени робочої групи сподіваються, що роботи відбудуться в найкоротший термін.

 

 

 

Схожі новини