Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ відзначили День закоханих

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ відзначили День закоханих

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ відзначили День закоханих
15.02.2021 15:57 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ відзначили День закоханих

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) влаштували найромантичніше свято – день Святого Валентина. Традиційно в цей день у коледжі панує особлива атмосфера, створена зусиллями його студентської ради.

Зранку викладачів та студентів коледжу щиро привітали валентинки, а також усі охочі могли отримати передбачення – вкладення у жувальній гумці «Love is…».

Цього дня представники коледжу робили яскраві й емоційні світлини, насолоджувались музичними перервами та радували один одного маленькими сюрпризами.

Як зазначають викладачі ФКБХТ, «коледж – це велика родина. А в родині заведено підтримувати один одного, висловлювати любов і повагу, дарувати радощі та розділяти негоди». Тож вони закликали колег і студентів не лише цього святкового дня, але й постійно виявляти любов до себе, родини, близьких, друзів та, взагалі, до життя.