Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Комбінат громадського харчування ЗНУ поновлює свою роботу

Комбінат громадського харчування ЗНУ поновлює свою роботу

Комбінат громадського харчування ЗНУ поновлює свою роботу
17.02.2021 09:13 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University комбінат громадського харчування буфет освітній процес

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) з 17 лютого свою роботу поновив комбінат громадського харчування, розташований за адресою: вул. Залізнична, буд 22а (між гуртожитками вишу №№ 3 і 4). Керівництво університету та колектив комбінату громадського харчування запрошують усіх охочих завітати до комбінату з понеділка по п’ятницю включно й з 8.00 до 16.00 скуштувати смачні, корисні та недорогі страви. Також у навчальному корпусі № 2 розпочав функціонувати буфет, який знаходиться напроти вхідних дверей.

Адміністрація ЗНУ під керівництвом ректора Миколи Фролова дбає про створення комфортних умов навчання й роботи для студентів, викладачів і співробітників, турбується про їхнє здоров’я. Одним із важливих складників цієї політики – забезпечення змоги для представників університетського колективу щодня споживати смачну, якісну й доступну їжу.

До меню, яке пропонує відвідувачам колектив громадського харчування, входять перші страви (борщ, різноманітні супи тощо), другі (м’ясні та рибні страви й гарніри), салати, випічка й напої. Уся їжа свіжа й смачна, на відміну від багатьох закладів громадського харчування в м. Запоріжжі, тут не розігрівають заморожені страви, а виготовляють їх на кухні і відразу виносять до зали.

Просимо звернути увагу відвідувачів, що колектив комбінату громадського харчування подбав про їхню безпеку й дотримується всіх протиепідемічних вимог, аби вберегти їх від захворювання. Своєю чергою, викладачів, співробітників і студентів ЗНУ просять дотримуватись під час перебування на території комбінату громадського харчування соціальної дистанції, користуючись розміткою, нанесеною на підлогу, користуватися масками, мити та дезінфікувати руки тощо.

Схожі новини