Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного інституту ЗНУ працюють по всьому світу

Випускники кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного інституту ЗНУ працюють по всьому світу

Випускники кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного інституту ЗНУ працюють по всьому світу
19.02.2021 15:30 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем профорієнтаційна діяльність

Україна, США, Австралія, Німеччина, Нова Зеландія, Швеція, Ізраїль, Польща – і це далеко не вичерпний перелік країн, де сьогодні працюють випускники кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Хочеш дізнатися про це більше? Тоді запрошуємо тебе на сторінку https://softeng.znu.edu.ua/graduates/ , яка була створена за ініціативи доценток цієї кафедри Наталії Полякової та Анатолія Безверхого за підтримки доцента Василя Попівщого.

Кожен, хто мріє про кар’єру в галузі ІТ-технологій та обирає для себе навчальний заклад і кафедру, де отримає освіту, неодмінно має відвідати цю сторінку. Тут безліч цікавої інформації і не лише про можливість працювати в будь-якій країні світу, а й про те, яким незабутнім і різноманітним є студентське життя молоді, що навчається за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення», освітньою програмою «Програмне забезпечення систем». Адже студенти кафедри не лише беруть участь, а й виграють у різноманітних конкурсах й олімпіадах, і не тільки в Україні. Вони є учасниками міжнародних програм стажування та менторами на цікавих і пізнавальних заходах від Академії Cisco, яка активно діє в Запорізькому національному університеті. Молодь бере участь у тренінгах, які проводять для студентів кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ провідні програмісти з усього світу. Студенти зустрічаються з роботодавцями, які  дають можливість юнакам і дівчатам ще під час навчання отримати перший професійний досвід.

Та якщо цього року ти ще не збираєшся вступати до закладу вищої освіти, а продовжуєш освіту в школі, коледжі тощо, то і для тебе ця сторінка буде цікавою. Тут є чимало корисної інформації стосовно заходів, які відбуваються в інженерному навчально-науковому інституті під егідою Академії Cisco. А це й «День кар’єри дівчат в IT», і майстер-класи «Програмування в ігровому 3D-середовищі», і марафони «Дівчата заряджають технології» тощо. А долучившись до віртуальних днів відкритих дверей, ти зможеш дізнатися багато цікавого про свою майбутню професію.

Та не лише абітурієнтів зацікавить ця сторінка. Вона й для вас, шановні випускники кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем! Ваші викладачі пам’ятають вас і пишаються вашими успіхами! Відвідавши сайт, ви зможете дізнатися про нові події на рідній кафедрі, а також знайти ваших колишніх однокурсників. Напевно, цікавою стане і інформація стосовно тем дипломних робіт. Ви зможете ще раз переконатися, що кафедра, як і завжди, іде в ногу з часом, а також дізнатися коло наукових інтересів сучасних магістрантів.

Шановні абітурієнти-2021! Сьогодні у вас є шанс стати часткою дружньої родини студентів, викладачів і випускників кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ. А незабаром побачити й себе серед успішних випускників кафедри, вступивши на навчання за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення», освітньою програмою «Програмне забезпечення систем». Зробіть правильний вибір, і незабаром увесь світ буде у вас на долоні!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини