Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі біологічного факультету провели зустріч із випускниками школи № 38 міста Запоріжжя

Викладачі біологічного факультету провели зустріч із випускниками школи № 38 міста Запоріжжя

Викладачі біологічного факультету провели зустріч із випускниками школи № 38 міста Запоріжжя
24.02.2021 08:52 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

18 лютого відбулася зустріч викладачів кафедри загальної та прикладної екології і зоології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) з випускниками ЗОШ І-ІІІ № 38 міста Запоріжжя на платформі ZOOM.

У зустрічі взяли участь завідувач кафедрою Рильський О.Ф. проф., Воронова Н.В., доц., Горбань В.В., доц., Домбровський К.О., доц., Домніч А.В. доц., Костюченко Н.І. доц., Притула Н.М. доц., Маслова О.В. доц., Чаусовський Г.О. доц. На зустрічі була присутня доцентка кафедри хімії  Ю. Ю. Петруша.

Із привітальним  словом до випускників звернувся завідувач кафедрою Олександр Федорович Рильський. Про особливості вступу до факультету в цьому році розповів заступник декана з профорієнтаційної роботи доцент Валерій Віталійович Горбань.

Під час зустрічі у випускників виникли питання, на які з задоволенням відповіли викладачі кафедри. Крім того, учнів було запрошено до факультету на екскурсію для знайомства з викладачами та обладнанням біологічного факультету.

 

Схожі новини