Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує на День відкритих дверей

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує на День відкритих дверей

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує на День відкритих дверей
24.02.2021 13:12 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Інженерний навчально-науковий інститут Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж підготовчі курси профорієнтаційна діяльність день відкритих дверей

Вибір професії – це перша цеглинка в будівництві успішного майбутнього. Зробити стартовий крок на цьому шляху можна, вступивши до Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу). Це – один із найвідоміших закладів передвищої освіти, де випускникам шкіл та закладів професійно-технічної освіти пропонується широкий спектр спеціальностей. Дізнатися більше про навчання в коледжі можна, завітавши 27 лютого на 10.00 на День відкритих дверей.

Наприклад, Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ – єдиний в регіоні навчальний заклад, що готує молодших спеціалістів із комп’ютерної обробки текстової, графічної та образної інформації. Студенти спеціальності «Видавництво та поліграфія» засвоюють растрову, векторну графіку, моделювання 3D-об’єктів, верстку та дизайн поліграфічної продукції, web-дизайн, Flash-анімацію. Випускники цієї спеціальності завжди затребувані на ринку праці. Більш детально про це дізнатися можна за покликанням:

https://drive.google.com/file/d/1zz1SI5vbuY_s0eS_Ny5ccgirTH3GqbrP/vie

Галуззю професійної діяльності випускників спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія», а це галузь знань «Архітектура та будівництво», є міські інженерні мережі, інженерна геодезія будівель, вентиляції, водо- та газопостачання тощо. Детальніше – за покликанням:

https://drive.google.com/file/d/1REgzmmG_jYZ5SwgCU5tFSuUPqwHWqCqh/view

При проходженні практик студенти отримують посвідчення слюсаря-сантехніка 2-3 розряду, а на геодезичному полігоні набувають практичних навичок проведення зйомок із застосуванням нівеліра й теодоліта.

Під час навчання за спеціальністю «Прикладна механіка» студенти вивчають не тільки електричні машини та трансформатори, електропостачання установок, енергозбереження, а також економіку підприємства, комп’ютерну графіку. Після закінчення коледжу випускники працюють електриками та енергетиками, машиністами електро- та механічного обладнання, а також майстрами і керівниками підрозділів. Про все це й багато іншого можна прочитати за покликанням:

https://drive.google.com/file/d/1vPBQrD8gLCrfR00PvcDVJym_pmlsxTeL/view

У нашому індустріальному регіоні випускники спеціальностей «Теплоенергетика» і «Гідроенергетика» завжди мають хороші перспективи працевлаштування. Вчитися за цими спеціальностями цікаво, студенти вивчають нарисну геометрію, програмування, графічні програми – AutoCad і Компас, проектування джерел теплопостачання, сучасні джерела енергії. На випускників чекають такі посади, як технік-конструктор, лаборант хімічних, фізичних досліджень, гідротехнік тощо. Детальніше:

https://drive.google.com/file/d/1cTyN-t4q9SXmwXC_inSFnSPDri-AIvi5/view https://drive.google.com/file/d/1Yz_ZhKIqI7g3pF3naeTflNhRuoQ9UgB2/view

Однією з базових спеціальностей коледжу є «Галузеве машинобудування», підготовку за якою розпочато ще у 1955 р. дізнатися про неї більше можна за покликанням:

 https://drive.google.com/file/d/1ZyiIEtGcE_X7R1yOEifF2Aqhppc5Dy3d/view

Ця спеціальність і зараз перебуває в процесі динамічного розвитку. Студенти отримують знання з таких навчальних предметів, як гідравліка, пнемо- та електроприводи, двигуни внутрішнього згоряння, вантажопідйомна та транспортуюча техніка тощо, а випускники завжди забезпечені роботою.

Спеціальність «Маркетинг» можна вважати своєрідною філософією сучасного бізнесу, яка визначає розвиток фірми в умовах конкуренції. Молодшим спеціалістам з маркетингу їхні професійні знання та навички дозволяють впроваджувати маркетингові методи управління, вивчати кон’юнктуру ринку, оцінювати загальну економічну ефективність маркетингової діяльності підприємства чи установи. Більш детально на сторінці:

https://drive.google.com/file/d/1HD-PNzDIrA8dsSdnLfBOXFUVnn7p4kMJ/view

Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» під час навчання одержують знання з багатьох предметів, серед яких бухгалтерський облік, оціночна та рієлтерська діяльність, податкова система, а також фінансовий облік, оцінка об’єктів нерухомого майна тощо. Випускники здобувають кваліфікацію молодшого спеціаліста з обліку та оподаткування й успішно працевлаштовуються в економічних відділах підприємств. Більше інформації – на сторінці:

https://drive.google.com/file/d/1ApgYsW1g5JONndrvYflNntEk5QWteOH1/view

Вислів, що той, хто володіє інформацією, володіє світом, стосується й випускників спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Це фахівці з інформаційних технологій, які можуть опрацьовувати внутрішню та зовнішню інформацію, що використовується для управління підприємствами. Вони вивчають структури та етапи побудови інформаційних систем і технологій на підприємствах. Саме на них розраховують підприємства, де потрібні техніки з планування, техніки-програмісти, системні адміністратори, фахівці з корпоративного управління. Детальніше – за покликання:

https://drive.google.com/file/d/1n3hf8y8R1vpyfLszkghMuQT1HCjsJPDo/view

Економічна спеціальність, що цілеспрямовано готує фахівців для роботи у фінансових установах і службах, – це «Фінанси, банківська справа та страхування». Коледж випускає молодших спеціалістів із фінансів, банківської справи та страхування, які можуть займати посади бухгалтера, економіста, страхового агента тощо. Про це й про багато іншого – за покликанням:

https://drive.google.com/file/d/1ns1zFi0yuVSbx2Uwj7WRDazMeNRdTusw/view

А оскільки ЗГФК є структурним підрозділом ЗНУ, будь-який його випускник може в подальшому продовжити навчання в університеті на 2 чи на 3 курсі або на 1 курсі за скороченим терміном навчання.

Про всі умови навчання у коледжі, роботу підготовчих курсів, які стартують вже 1 березня, та про подальші перспективи студентів та випускників коледжу ви дізнаєтесь, ставши учасником Дня відкритих дверей, який відбудеться вже 27 лютого о 10.00 за адресою: м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10 (зупинка транспорту «Палац культури ЗТЗ»).

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

 

 

 

Схожі новини