Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті влаштували студентський літературний конкурс до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

На філологічному факультеті влаштували студентський літературний конкурс до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

На філологічному факультеті влаштували студентський літературний конкурс до 150-річчя від дня народження Лесі Українки
24.02.2021 16:57 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет дозвілля літературний вечір

Двадцять третього лютого на філологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели літературний вечір «Grapefruit moon», приурочений 150-річчю з дня народження Лесі Українки.

Такі літературні заходи перетворилися на добру традицію для студентства філологічного факультету. Адже серед молоді, котра навчається на цьому факультеті, чимало поціновувачів поезії чи авторів, що й самі пишуть поезію чи прозу. Тож вони час від часу збираються разом, аби послухати декламацію поетичних рядків чи читання улюбленої прози, обговорити свої враження від творчості молодих авторів тощо.

Та цього разу вечір мав особливий настрій, завдяки знаменній для української культури даті – 150 річниці від дня народження видатної української поетеси й драматургині Лесі Українки. Під час заходу присутні студенти мали змогу почитати поезії й прослухати їх у виконанні друзів  поетичні твори не лише самої Лесі Українки, а й інших відомих поетів.

Як зазначив один з учасників літературного вечора «Grapefruit moon» третьокурсник філологічного факультету Владислав Момот, «такі заходи проводяться на філологічному вже не вперше і завжди високо оцінюються учасниками заходів. Оскільки організаторам вкотре вдається створити чудову атмосферу, яка просто не може залишити когось байдужим».

 

Схожі новини