Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-магістранти філологічного факультету підготували квест до Дня рідної мови

Студенти-магістранти філологічного факультету підготували квест до Дня рідної мови

Студенти-магістранти філологічного факультету підготували квест до Дня рідної мови
26.02.2021 15:10 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет асистентська практика освітній процес квест День рідної мови

У рамках асистентської практики магістрантки Надія Садилко та Тетяна Шведова разом зі своєю керівницею – доцентом кафедри української літератури Іриною Бакаленко – провели для студентів 3 курсу філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) нестандартне практичне заняття, присвячене Міжнародному дню рідної мови.

Епіграфом до заходу стали відомі слова Володимира Забаштинського: «Як нема без зірок небозводу, Як блакиті без сонця нема, Так і мови нема без народу, і народу без мови нема».

Практичне заняття проходило у формі квесту, який був насичений різноманітними інтерактивними завданнями: перегляд відео з цікавими фактами про українську мову став «ключиком-перепусткою» до наступного завдання; розгадування кросвордів та ребусів; завдання на знання фразеологізмів; розшифрування тайнописів; гра «Крокодил» на знання українських пісень. Завдяки цим завданням студенти пригадали та відновили у пам’яті здобуті раніше знання: семантичну класифікацію фразеологізмів Балі-Виноградова, інформацію про морфологію та синтаксис (відмінки іменників, типи односкладних речень). Також студенти активізували свої знання про українських письменників та які художні засоби більш пріоритетні у їх творчості.

Фінальним завданням стала рубрика «Мовна вікторина», у якій питання стосувалися двох галузей – освіти (завдання з різних розділів мовознавства та літературознавства) та культури (танці, пісні). Наприкінці квесту переможці – а переможцями стали всі учасники заходу – отримали нагороду за свої старання – солодкі призи.

#філологічнийфакультет

#міжнароднийденьмови

#сучаснізасобинавчання

 

Схожі новини