Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підписали новий договір про співробітництво зі стейкхолдером – голландським футбольним центром

У ЗНУ підписали новий договір про співробітництво зі стейкхолдером – голландським футбольним центром

У ЗНУ підписали новий договір про співробітництво зі стейкхолдером – голландським футбольним центром
26.02.2021 15:32 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки Профорієнтації та працевлаштування договір про співпрацю працевлаштування студентів

На сьогодні в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) особливого значення надають забезпеченню практичного складника освітнього процесу, зокрема, формуванню професійних компетенцій студентства. Серед іншого, адміністрація вишу, співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування докладають чимало зусиль, щоб створювати й розширювати базу партнерів-підприємств й установ не лише Запорізької, але й сусідніх областей, на базі яких студенти можуть походити практику чи отримати перше робоче місце. Розвитку цьому важливому напрямку діяльності керівництво університету та співробітники відділу доуніверситетської надають особливого значення. Попри всі карантинні обмеження триває дієвий пошук нових партнерів-стейкхолдерів. Цього разу мовиться про домовленість про співпрацю з «Футбіком» – єдиним в Україні голландським футбольним центром раннього розвитку.

Днями Запорізький національний університет в особі ректора Миколи Фролова та «Футбіком» – єдиним в Україні голландським футбольним центром раннього розвитку в особі його представниці Олени Бовенко в онлайн-форматі уклали договір про співробітництво між закладом вищої освіти та стейкхолдерами. У цьому документі зазначено, що обидві сторони розуміють необхідність і важливість співпраці у справі підготовки та працевлаштування фахівців з вищою освітою та керуються прагненням до взаємовигідних дружніх відносин співробітництва та партнерства.

Предметом договору, серед іншого, стало проходження практики студентів ЗНУ на базі спортивного центру, перепідготовка та підвищення кваліфікації його співробітників, надання консультаційної й методичної допомоги працівникам центру при здійсненні ними наукової роботи за фахом.

Уже на сьогодні новий партнер вишу повідомив про наявність вакансій для тренерів із футболу, стажування яких відбудеться у Харкові.

Більше про діяльність футбольного центру можна дізнатися на його сайті: https://footbik.ua/ також охочі можуть зателефонувати для отриманні інформації за номером: 050 879 92 55 (Наталія)

 

 

 

Схожі новини