Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

БЕРЕЗІН Олександр Євгенович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / БЕРЕЗІН Олександр Євгенович

(1967, м. Ленінград, РРФСР) –доктор медичних наук (2002). У 1992 закінчив Запорізький державний медичний ін-т зі спеціальності «Лікар». З 1992 – лікар-ревматолог у Запорізькій обласній клінічній лікарні. 1994–2002 – асистент кафедри фармакології, асистент кафедри шпитальної терапії № 1. З 2002 – доцент кафедри внутрішніх хвороб Запорізького державного медичного ун-ту. Член Європейського кардіологічного товариства, Асоціації спеціалістів з серцевої недостатності Європейського кардіологічного товариства, Азіатського Тихоокеанського товариства кардіологів та кардіохірургів. Автор 249 друкованих праць.