Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники біологічного факультету завітали на захід «Тиждень генетики» до Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива»

Представники біологічного факультету завітали на захід «Тиждень генетики» до Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива»

Представники біологічного факультету завітали на захід «Тиждень генетики» до Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива»
02.03.2021 11:18 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет кафедра генетики та рослинних ресурсів профорієнтаційна діяльність

Співробітники кафедри генетики та рослинних ресурсів біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) прагнуть постійно розширювати коло учнів охоплених профорієнтаційними заходами. Так, 25 лютого завідувач кафедри, д.б.н., професор Віктор Лях і доцентка кафедри, к.б.н. Олена Бойка зустрілися з учнями 10-11 класів хіміко-біологічного профілю Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива».

Ця зустріч відбулась у рамках проведення «Тижня генетики» в школі. Учні отримали чимало корисної та цікавої інформації. Також викладачі кафедри детально розповіли про умови вступу на біологічний факультет у 2021 році. Майбутні абітурієнти зацікавились ОП «Генетика». А от вчителі біології Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива» виявили неабияку зацікавленість у співпраці з кафедрою щодо написання наукових робіт МАН школярами із класів хіміко-біологічного профілю під керівництвом співробітників кафедри. Тож викладачі кафедри генетики та рослинних ресурсів біологічного факультету ЗНУ сподіваються на подальшу плідні співпрацю.

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини