Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає викладачок, співробітниць, студенток і абітурієнток із Міжнародним жіночим днем

Колектив ЗНУ вітає викладачок, співробітниць, студенток і абітурієнток із Міжнародним жіночим днем

Колектив ЗНУ вітає викладачок, співробітниць, студенток і абітурієнток із Міжнародним жіночим днем
05.03.2021 14:01 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University привітання ректора Міжнародний жіночий день

Шановні викладачки, співробітниці, аспірантки та студентки Запорізького національного університету! Міжнародний жіночий день – це не лише привід привітати вас від імені всього колективу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та від себе особисто з цим важливим святом та щиросердно побажати всього найкращого, але й засвідчити вам нашу глибоку повагу. Недарма повна назва свята на світовій арені, затверджена ООН, –  Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир.

Уся 90-річна історія нашого закладу вищої освіти засвідчує значний величезний внесок його науково-педагогічних працівниць і студенток у його невпинний поступ, у становлення ЗНУ як провідного закладу вищої освіти Півдня України. Ваші наукові, творчі, спортивні досягнення мали значний вплив на його формування. Важко переоцінити значення ваших невтомних наукових пошуків, успіхів у навчанні, науковій і проєктній діяльності для розвитку освітньої галузі на загальноукраїнському рівні, розвитку вітчизняної науки. Ми пишаємося вашими талантами, вашими перемогами та здобутками. Своєю чергою, керівництво ЗНУ та його працівники докладатимуть усіх зусиль, аби створити належні умови для плідної праці та невпинного розвитку усіх вас.

Цієї святкової днини від усього серця бажаю, аби кожен ваш день був сповнений добра, надії та любові. Хай весна дарує яскраві кольори, гарний настрій, віру у свої сили, натхнення та прагнення радіти життю, невпинно рухатись уперед, перемагати та досягати мети. Хай завжди поруч будуть друзі й однодумці, рідні й близькі, всі ті, чия присутність надихає вас і підтримує на шляху до мрії.

Зі святом!

 

З повагою

Ректор ЗНУ Микола Фролов

 

Схожі новини