Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти підготували в інженерному навчально-науковому інституті тематичні заходи

Студенти підготували в інженерному навчально-науковому інституті тематичні заходи

Студенти підготували в інженерному навчально-науковому інституті тематичні заходи
09.03.2021 09:20 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут свято дозвілля 8 березня

Уже традиційно студенти інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) підготували кілька цікавих заходів до Міжнародного дня захисту прав жінок і міжнародний мир.

В інституті на жінок і дівчат очікували усміхнені хлопці – Сергій Остроконь й Олександр Сагулякін. Вони тримали в руках коробки із солодощами та пропонували пригоститися цукерками. І все це супроводжувалося традиційною фотосесією, приємними усмішками, добрими побажаннями всіх гараздів. Цьогорічне вітання хлопці організували не самі, а разом із першокурсницею Юлією Приходько. Дівчина розповіла, що їй дуже подобається організовувати такі свята. І вона має в цьому неабиякий досвід. Ще в школі Юля завжди організовувала заходи, даруючи їхнім учасникам гарний настрій, добрі побажання з оригінальними музичними вітаннями, сценками тощо.
Колектив вишу приєднався до привітань студентів інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ і побажав всім жінкам і дівчатам усього найкращого, що вони прагнуть. Крім того, організаторам свята щиро подякували за подарований гарний настрій, якій створив приємну атмосферу!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини