Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Студенти-контрактники ЗНУ можуть повернути частину коштів за навчання через перерахування податкової служби

Студенти-контрактники ЗНУ можуть повернути частину коштів за навчання через перерахування податкової служби

01.02.2022 09:16

Важливий складник соціальної політики Запорізького національного університету – своєчасне та в повному обсязі інформування студентів про їхні права, якими вони можуть користуватися, серед іншого, для того, аби поліпшити матеріальне становище себе та своєї родини, Зокрема, вже кілька років поспіль студентів, які навчаються за кошти фізичних та юридичних осіб (так званою «контрактною формою навчання») всебічно інформували про особливості отримання податкової знижки.

Не став винятком і цей рік. Тож усім представникам цієї категорії здобувачів вищої освіти нагадуємо, що громадяни України, які отримують офіційну заробітну плату й оплачують навчання, мають право на компенсацію до 18% його вартості. Цю податкову знижку може отримати будь-хто з громадян України з офіційно підтвердженим доходом, який оплачує середню спеціальну або вищу освіту за себе або члена сім'ї першого ступеня споріднення (батьки, чоловік/дружина, діти),який на даний момент не працює. Із умовами отримання такої знижки та із чітко прописаним алгоритмом дій усі охочі можуть ознайомитись тут: https://cutt.ly/OzzFtlE
У разі виникнення будь-яких питань при оформленні документів можна звернутися до відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності ЗНУ за адресою: вул. Дніпровська, 33, навчальний корпус №4, ауд. 103 або за телефоном: 228-75-07 та 050 255 70 99.
Також, за потреби, можете завітати до Олександрівського управління у м. Запоріжжі ГУ ДФС у Запорізькій області. Його адреса: вул. Дніпровська, 34; телефони: (061) 212-44-74, 212-44-79, 212-45-06. Тут можна отримати консультацію з будь-яких питань оподаткування та стосовно податкової знижки.