Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

БЕХ Володимир Павлович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / БЕХ Володимир Павлович

(14.01.1951, с. Мар'янівка Михайлівського р-ну Запорізької обл.) – доктор філософських наук, професор. У 1973 закінчив Мелітопольський ін-т механізації сільського господарства зі спеціальності «Механізація сільського господарства». 1991–2003 – старший науковий співробітник науково-дослідного сектору, декан факультету післядипломної освіти, факультету соціології та управління ЗДУ. З 2003 працює в Національному педагогічному ун-ті ім. М. Драгоманова. З 2004 – перший проректор Національного педагогічного ун-ту ім. М. Драгоманова. Сфера наукових досліджень – ноосоціогенез, самоорганізація та саморегуляція соціальних систем, моделювання соціальних процесів. Автор понад 200 наукових праць, 14 монографій.

Літ.: Запорізький національний університет: історія і сучасність (1930 – 2005). Ювілейна книга. – Запоріжжя, 2006. – С.197.