Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках договору про співпрацю ЗНУ зі стейкхолдером студенти біологічного факультету зможуть проходити стажування на базі групи компаній ТМ «NeoСhrom»

15.03.2021 13:37 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування біологічний факультет договір про співпрацю працевлаштування студентів

Днями на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася серія зустрічей студентів із представником стейкхолдера – заступником директора ТОВ «Лабораторія замовних досліджень» Олександром Малі. Він презентував діяльність цієї лабораторії та окреслив можливості щодо стажування, опанування методів практичного дослідження та подальшого працевлаштування для студентів груп, із якими зустрівся.

Учасниками заходів стали студенти 3 і 4 курсу спеціальностей «Хімія» та «Біологія», 4 курсу спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», а також викладачі біологічного факультету – доцентка кафедри хімії Наталія Лашко, доцентка кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології. Галина Дударєва, старша викладачка кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Раїса Литвиненко і старший викладач кафедра загальної та прикладної екології і зоології Андрій Домніч. Безпосереднім координатором заходу виступила провідна фахівчиня відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксана Булавіна.

Такі заходи проходять у рамках реалізації двостороннього договору про співпрацю, що був підписаний між ЗНУ, який представляє ректор Микола Фролов, та ТОВ «Лабораторія замовних досліджень» в особі директора Олексія Серікова. Адже важливим компонентом підготовки молодих фахівців є забезпечення практичного складника освітнього процесу, формування професійних компетенцій, чому адміністрація університету та, зокрема відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, яким керує Галина Микитів, приділяють основну увагу. Вони розширють базу партнерів-стейхолдерів – підприємств та установ Запорізької й сусідніх областей, на базі яких студенти університету зможуть походити практику та отримати перше робоче місце.

Так, на базі Лабораторії замовних досліджень студенти можуть пройти стажування та практики й опанувати навички практичної роботи у галузі хіміко-біологічних досліджень з різних напрямів: побутових, наукових, спеціалізованих тощо. Однією із переваг є те, що майбутні фахівці можуть здійснити стажування без відриву від навчання – за індивідуальним графіком.

Само ТОВ «Лабораторія замовних досліджень» входить до Групи компаній міжнародної Торгової Марки - ТМ «NeoСhrom». До цієї ж Групи компаній входить також і ТОВ «Неохром», що на сьогодні є єдиним національним виробником газових хроматографів (міжнародна ТМ «NeoСhrom»). У свою чергу ТОВ «Лабораторія замовних досліджень» здійснює широкий спектр хімічних та хроматографічних досліджень. Отже стажувальники зможуть на базі лабораторії не лише опанувати різноманітні методи хіміко-біологічних досліджень, а також, за бажанням, навчатимуться й хроматографії.

Олександр Малі запросив студентів біологічного факультету на стажування і наголосив на тому, що ті з них, хто найкращим чином себе зарекомендують під час практики, можуть бути запрошені на роботу як у складі ТОВ «Лабораторія замовних досліджень», так і до компаній-партнерів. Зокрема, йдеться про міжнародну лабораторію «Alpinus Chemia Sp. z.o.o.» (офіс: Польща), яка через Групу компаній «NeoСhrom» залучає до співпраці молодих фахівців, котрі працюватимуть у Європі.

Наразі в рамках здійснення співпраці відповідальна за практику студентів Наталія Лашко планує відвідати Лабораторію замовних досліджень, ознайомитися із базою та умовами проходження практики студентами біологічного факультету та перспективами щодо подальшого їхнього працевлаштування.

Більше про діяльність компанії можна дізнатися на її сайті:

Олена Хлистун