Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив університету вітає із 65-річчям директора спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайла Протаса

Колектив університету вітає із 65-річчям директора спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайла Протаса

Колектив університету вітає із 65-річчям директора спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайла Протаса
18.03.2021 14:33 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University спортивно-оздоровчий комплекс ювілей привітання

Вісімнадцятого березня святкує свій ювілей шанована у ЗНУ людина, яка багато років присвятила розвитку спорту в Запорізькому краї та безпосередньої в нашому виші, – директор спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Михайло Іванович Протас.

У 1979 році Михайло Іванович закінчив Запорізький індустріальний інститут (на сьогодні – Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ) й отримав диплом інженера. Деякий час працював за фахом на різних підприємствах. Потім – здобував досвід в управлінсько-організаційній галузі, працюючи на посадах заступника голови спортивного клубу «Стріла» Запорізького машинобудівного заводу, колективного підприємства «Крок». Він керував роботою трудових колективів на посаді директора колективного підприємства з обмеженою відповідальністю «Віра», приватного підприємства «Акро» й ТОВ «МАП». У 2001 році в складі спортивної делегації  шановний ювіляр відвідав Норвегію.

Михайло Іванович – кандидат в майстри спорту з академічного веслування, якому свого часу приділяв багато уваги. Також він активно займався футболом, був організатором багатьох спортивних матчів та змагань. Полюбляє він і гандбольні змагання, зокрема, слідкує за досягненнями запорізької збірної.

Із 2012 року Михайло Іванович керує роботою спортивно-оздоровчого комплексу  ЗНУ. Під його дбайливим головуванням спортивно-оздоровчий клуб ЗНУ здобув новий виток свого розвитку. Невичерпний ентузіазм Михайла Протаса та його любов до спорту згуртували навколо нього однодумців – спортсменів і тренерів, викладачів різних спортивних напрямів, які організовують і проводять різноманітні спортивні заходи на базі ЗНУ, здійснюють підготовку груп здоров’я, залучаючи до активного, здорового образу життя студентську молодь, викладачів і співробітників університету.

Серед здобутків спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ – щорічна університетська студентська спартакіада та спартакіада викладачів та співробітників, Вечори спортивної слави, робота секцій здоров’я, а також організація тренувань і проведення різноманітних спортивних змагань на базі спорткомплексу, серед яких – волейбольні, міні-футбольні, баскетбольні, козацькі турніри тощо. Зокрема, на базі СОК ЗНУ відбувається підготовка та зустрічі відомих запорізьких команд – жіночої волейбольної збірної «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» – однієї з провідних команд Суперліги України, та університетської збірної з міні-футболу «Надія-ЗНУ», яка є флагманом регіонального футзалу.

Серед вагомих досягнень Михайла Івановича варто відзначити й оновлення матеріально-технічної бази, комплексні ремонти спортивних залів СОК ЗНУ, крівлі корпусу, реконструкція роздягальнь тощо, які відбувалися під його безпосереднім контролем. Вимогливого керівника й організатора глибоко шанують і поважають колеги. А для власної родини він – завжди авторитет і взірець для наслідування: його обидва сини – Антон і Павло, – хоча й не обрали спортивну кар’єру, але зберігають велику любов до занять спортом.  

Колеги, однодумці та вихованці щиро вітають шановного Михайла Івановича із ювілеєм і зичать йому міцного здоров’я на довгі роки, й надалі зберігати своє спортивне завзяття, прагнення розвивати й популяризувати спортивні напрями й здоровий спосіб життя серед університетської спільноти!

 

Схожі новини