Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності проводять профорієнтаційні зустрічі з абітурієнтами

24.03.2021 09:07 Все Головні новини Факультети Менеджменту Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

У рамках профорієнтаційної роботи доцентка кафедри бізнес-адміністрування та менеджмент зовнішньоекономічної діяльності факультету менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Світлана Маркова провела інформаційну зустріч з учнями 11 класу Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива».

Майбутнім абітурієнтам розказали про перспективність навчання за освітніми програмами «Менеджмент міжнародного бізнесу» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Під час зустрічі- визначили можливості та перешкоди розвитку бізнесу в Україні, довівши тим самим актуальність отримання освіти за спеціальністю менеджмент. А ще, в ігровій формі визначили необхідність ризику в сучасному бізнес середовищі. Учасники заходу також розглянули існування різних стратегій бізнесу.

Під час зустрічі було обговорено також значну кількість важливих питань, які хвилюють кожного сучасного абітурієнта. Йшлося про особливості вступу в 2021 році, порядок подання заяви та документів, особливості вибору та встановлення пріоритетів тощо.

Учасники заходу – старшокласники Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива» – наприкінці зустрічі поділилися своїми позитивними враженнями.