Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ для абітурієнтів організовують відкриті п'ятниці

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ для абітурієнтів організовують відкриті п'ятниці

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ для абітурієнтів організовують відкриті п'ятниці
25.03.2021 10:42 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами Відкриті п’ятниці

У рамках профорієнтаційної роботи представники Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) щотижня проводить відкриті п'ятниці. Тут чекають майбутніх вступників щотижня з 12.00 до 15.00.

Майбутні абітурієнти, які саме зараз обирають у якому закладі фахової освіти отримати міцні й актуальні знання та престижну професії, затребувану на ринку праці, мають можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою освітнього закладу. Також вони отримають вичерпні відповіді на всі запитання щодо особливостей вступу-2021, навчання в коледжі та можливості після його завершення продовжити навчання на старших курсах Запорізького національного університету. Крім того, під час таких профорієнтаційних заходів вони зможуть записатися на підготовчі курси для вступу до коледжу.

Викладачі та студенти коледжу чекають на вступників за адресою: м. Запоріжжя, вул. Шкільна, 1; телефон для довідок:787-56-63.

 

Схожі новини