Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Керівниця Центру підтримки Академій Cisco ЗНУ, інструкторка Академії Cisco рівня Expert Наталія Полякова розповіла про переваги відкриття в навчальних закладах Академій Cisco

Керівниця Центру підтримки Академій Cisco ЗНУ, інструкторка Академії Cisco рівня Expert Наталія Полякова розповіла про переваги відкриття в навчальних закладах Академій Cisco

Керівниця Центру підтримки Академій Cisco ЗНУ, інструкторка Академії Cisco рівня Expert Наталія Полякова розповіла про переваги відкриття в навчальних закладах Академій Cisco
26.03.2021 10:24 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Інженерний навчально-науковий інститут кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем Академія Cisco

Нещодавно доцентка кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), керівниця Центру підтримки Академій Cisco ЗНУ та інструкторка Академії Cisco рівня Expert Наталія Полякова в межах ініціативи Sаfer Internet Challenge-2021 розповіла вчителям шкіл і викладачам коледжів про те, які саме переваги надає навчальному закладу приєднання до Програми Академій Cisco.

Запорізький національний університет бере участь у програмі Академій Cisco з 2005 р., з 2013 на його базі працює Центр підготовки інструкторів, а з 2017 р. – Центр підтримки Академій Cisco. Тож на сьогодні Наталія Петрівна вже має значний досвід роботи в мережі Академії Cisco, адже вона понад п’ятнадцяти років працює інструкторкою, і за цей час в Академії Cisco ЗНУ навчались більш ніж 45000 слухачів. Серед них як студенти ЗНУ, так і школярі,  які отримали додаткову освіту та замислились щодо свого майбутнього в ІТ; вчителі інформатики, які підвищили свій професійний рівень. Завдяки наполегливій праці Наталії Петрівни чимало хлопців та дівчат знайшли себе в ІТ-галузі, та навіть ті учні шкіл, які не пов’язують своє майбутнє з програмуванням, беручи участь у заходах Академії Cisco, зрозуміли важливість захисту даних в Internet, дізналися, що таке Internet-речі тощо.

За час роботи в Cisco Networking Academy Наталія Полякова стала співорганізаторкою багатьох цікавих і важливих щорічних ініціатив:. Це –заходи до Дня безпечного Інтернету; Інтернет речей: крок за кроком; марафон Girls Power Tech до Дня кар’єри дівчат в ІТ. Третій рік поспіль Наталія Петрівна активно працює в міжнародній консультативній раді Cisco’s Networking Academy Advisory Board та нещодавно від України взяла участь у воркшопах регіону EMEAR з вдосконалення партнерської моделі Програми Академій Cisco.

Тож невипадково, що саме Наталія Петрівна поділилася з учасниками заходу досвідом роботи в Cisco Networking Academy та тим, чому саме важливо відкривати в своїх навчальних закладах Академії Cisco. Так вона зазначила, що навчання в Академії є цілком безкоштовним та безстроковим, тобто Cisco Networking Academy працює з установами освіти, поки вони співпрацюють із нею. На цей час слухачі Академії отримують весь необхідний для навчання матеріал і на все життя – фундаментальні знання. А по завершенню навчання ще й сертифікати, що підтверджують отриману освіту чи участь у заході.

Наталія Полякова зазначила, що в понад 500 Академіях Cisco, які діють в Україні в 24 областях, працює близько 900 інструкторів і навчаються понад 90 тисяч слухачів. Всі курси, за якими відбувається навчання, мають українську версію та допоміжні матеріали для викладачів українською мовою.

Під час виступу Наталія Петрівна звернула увагу слухачів на причини, які свого часу спонукали її до співпраці з Академією Cisco. Зокрема це те, що Академія має дуже якісні і сучасні матеріали, за якими можна вивчати курси професійної підготовки програмістів. Важливим є і той факт, що студенти, які навчаються за програмою Академії Cisco, знають, що отримують сучасну освіту, навчаються за тими самими матеріалами, що і студенти США або Європи.

Оскільки слухачі курсів Академії Cisco, що отримують освіту за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення», освітньою програмою «Програмне забезпечення систем» в інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ, навчаються за курсами професійного рівня, то весь їхній освітній процес забезпечено ліцензійними програмами і необхідним обладнанням.

Наталія Полякова звернула увагу присутніх й на різноманітні курси для слухачів Академій Cisco, які поділено на три групи: ознайомчі, базові та професійні. Зокрема для школярів та студентів коледжів підходять ознайомчі та базові курси.

Під час заходу Наталія Петрівна приділила значну увагу і процедурі відкриття Академії Cisco в закладі освіти, а також відповіла на найбільш поширені питання стосовно цього. Зокрема, вона зазначила, що статус інструктора Академії Cisco дає можливість вчителю повністю контролювати процес навчання учнів; дозволяє безкоштовно використовувати програмні матеріали Академії Cisco. А зазначення в сертифікатах назви закладу освіти, де діє Академія Cisco, сприятиме росту його престижу.

Подивитися виступ Наталії Полякової «Навіщо у Вашому навчальному закладі відкривати Академію Cisco» можна за лінком:

https://www.youtube.com/watch?v=jfhVzuXXKQE

Подати заявку на відкриття Академії Cisco можна тут: https://www.netacad.com/ru/educators

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

 

 

Схожі новини