Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, фахівчиня в галузі туризму Дарина Легеза

29.03.2021 11:50 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках вашій увазі пропонується розповідь про успішну кар’єру та навчання у виші вихованки факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму (спеціальність – «туризм», рік випуску – 2015), фахівчині в туристичній галузі Дарини Легези.

Ось що розповідає про своє професійне становлення та успіхи сама пані Дарина:

- Я працюю в Туреччині з 2014 року. Уперше я приїхала сюди під час навчання в ЗНУ на стажування від університету, і мені дуже сподобалася ця країна. Університет закінчила в 2015 році з червоним дипломом. За 6 років в Туреччині попрацювала в готелях зі світовим ім'ям, таких як: «Hilton Нotels», «The Marmara Hotels», «La Blanche Hotels», на сьогодні працюю в «Spice Hotel & SPA». Починала свою кар'єру у відділі Guest Relations, останні три роки працюю у відділі Sales & Marketing.

Головне завдання нашого відділу – зробити так, щоб було якнайбільше замовлень, а для цього дуже важливо добре прорекламувати готель. Ми формуємо ціну проживання на прийдешній сезон, укладаємо контракти з туристичними операторами, займаємося медіапросуванням готелю, так само беремо участь у різних виставках. Йдеться про  «Road Show» та «Work Shop» й програми для того, щоб вже при прямому контакті з туристичними агенціями правильно донести інформацію про готелі, які ми представляємо.

Туристична галузь – дуже популярний напрям для сьогодення, і я не пошкодувала, що обрала саме цю спеціальність і саме Запорізький національний університет для здобуття вищої освіти. Бо саме він надає можливість спробувати себе, як фахівчиню в обраній галузі діяльності, навіть коли ти ще студент, а в подальшому це – «золотий» квиток у життя! Я дуже вдячна викладачам кафедри за їхній внесок у мою професійну майстерність!