Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету соціології та управління ЗНУ чекають на талановитих абітурієнтів

Представники факультету соціології та управління ЗНУ чекають на талановитих абітурієнтів

Представники факультету соціології та управління ЗНУ чекають  на  талановитих абітурієнтів
31.03.2021 09:20 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами майстер-класи тренінги

Останні два тижні березня виявилися насиченими профорієнтаційною роботою для представників факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Представники факультету з проєктом «Соціологічна майстерня» завітали в кілька шкіл міста. Студенти-ментори та викладачі відвідали з цікавими тренінгами та майстер-класами 10-11 класи ліцею № 99, школи № 32, гімназії № 11 та школи № 58, а також провели під час зустрічей активну профорієнтаційну роботу.

Корисний «Тренінг спілкування» чекав на учнів школи № 58. Про методи ефективної комунікації старшокласникам розповіли доцентка факультету соціології та управління Ганна Бойко й доцентка кафедри соціології Запорізького національного університету Марія Кулик. Студент-ментор ФСУ Едуард Бойко провів для учнів гімназії № 11 тренінг на тему «Мотивація лідерства», під час якого 27 учасників дізналися більше про поняття лідерства та мотивації. Після насиченого заняття на потенційних абітурієнтів ЗНУ чекала цікава гра на виявлення формальних та неформальних лідерів у соціальних колах.

Студентки-менторки Варвара Гущина та Соф`я Петренко відвідали ліцей № 99 та школу № 58 із цікавим майстер-класом із командоутворення «Команда-банда». Також вони роздали профорієнтаційну продукцію факультету соціології та управління. Загалом більше 120 учнів долучилися до загальноміського проєкту ФСУ «Соціологічна майстерня», вони прокачали свої soft skills, отримали нові знання та навички і долучилися до яскравого студентського життя на факультеті соціології та управління.

Тож, незважаючи на перехід в онлайн-режим, тренінги «Соціологічної майстерні» тривають. Дізнатися про тематику тренінгів, що пропонуються представниками факультету, та про те, як оформити заявку на участь в проєкті саме для вашого освітнього закладу можна за тел: 0662665136 (координаторка проєкту – Ольга Широбокова).

Представники ЗНУ висловили подяку адміністрації та учням освітніх закладів за теплий прийом. Вони нагадали представникам шкіл, що факультет соціології та управління завжди з ними – онлайн та офлайн.

 

 

 

 

Схожі новини