Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету менеджменту, старша слідча в особливо важливих справах Головного управління Нацполіції в Запорізькій області Лариса Бурмистрова

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету менеджменту, старша слідча в особливо важливих справах Головного управління Нацполіції в Запорізькій області Лариса Бурмистрова

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету менеджменту, старша слідча в особливо важливих справах Головного управління Нацполіції в Запорізькій області Лариса Бурмистрова
01.04.2021 14:30 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба ЗНУ проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

В університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». І черговий його матеріал присвячений розповіді про досвід професійного становлення й успіху вихованки вишу Лариси Бурмистрової, яка закінчила магістратуру факультету менеджменту за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», а на сьогодні працює в Головному управлінні Національної поліції в Запорізькій області. В інтерв’ю вона поділилась своїм баченням професії, життєвим досвідом і дала корисні поради.

- Пані Ларисо, розкажіть, будь ласка, про себе: в якій галузі Ви сьогодні працюєте, чим займаєтесь?

- Я працюю в органах Національної поліції України, а саме в слідчому управлінні Головного управління Національної поліції в Запорізькій області на посаді старшої слідчої в особливо важливих справах.

- Який досвід Вам допоміг реалізуватись у професії?

- За своїми внутрішніми переконаннями можу сказати, що мій шлях самореалізації ще триває, тому говорити про досвід, який мені допоміг, зараз ще рано. Під час навчання на факультеті менеджменту Запорізького національного університету, мене, перш за все, надихала атмосфера, що панувала на факультеті, та яскраві викладачі, які надавали не тільки «сухий» матеріал теорії, а й ділились своїм життєвим досвідом.

- Які знання стали для Вас найціннішими?

- Знання, які я отримала в університеті, безперечно, цінні та важливі, але я вважаю, що найцінніше – це отримання інформації, як навчатись. Світ змінюється так швидко, що просто знання – це не достатньо, треба вміти безперервно навчатись і удосконалюватись. Тому, на мою думку, отримання вищої освіти – це не завершення навчання, а лише початок.

- Чому обрали для навчання саме цей факультет?

- У 2018 році задля отримання другої вищої освіти я обрала для себе факультет менеджменту в Запорізькому національному університеті за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» за освітнім рівнем «магістр», враховуючи його унікальну специфіку, а саме: отримання знань у галузі професійного керівництва, техніки впливу на людей та раціонального використання свого часу. На мою думку, менеджмент – це багатогранна галузь, а знання з менеджменту можна застосовувати абсолютно у всіх напрямках діяльності суспільства.

- Що Вам запам’яталось найбільше під час навчання на факультеті менеджменту ЗНУ?

- Це чітка організація освітнього процесу на факультеті та професійні, цікаві викладачі. Приходячи на заняття, я почувала себе як на висококласному тренінгу успішних спікерів, які надають інформацію щодо розвитку себе як лідера, управлінця та професіонального керівника успішного бізнесу. Найбільше запам’ятались як особистості та спеціалісти своєї справи такі викладачі: Бікулов Д.М., Маркова С.В. та Сухарева К.В. Саме познайомившись з ними, я насправді полюбила науку «менеджмент». Разом із цим, керівництво факультету постійно організовує зустрічі студентів з успішними бізнесменами та управлінцями бізнесу, що надихає та мотивує на успіх і бажання діяти.

- Якими були Ваші перші кроки після завершення університету?

- На час завершення навчання в університеті я працювала в слідчих органах Національної поліції України. Отримавши нові знання в галузі впливу, щодо управління людьми, власним часом, щодо принципів командної гри, я застосовую їх кожен день у своїй професійній діяльності.

- Чому Ви вирішили пов’язати своє життя саме з цим фахом?

- Я завжди хотіла працювати в поліції та допомагати людям, однак коли я досягла певного рівня у своїй професії слідчого, то вже мала можливість ділитись своїми знаннями, навчати та контролювати молодших фахівців. Коли моя діяльність у слідчих органах стала тісно пов’язана з організацією та контролем процесу слідства, я зрозуміла, що наявних знань лише у юридичній галузі мені не достатньо, тому я вирішила опанувати спеціальність менеджмент. Адже я вважаю, що якість процесу кадрового менеджменту в органах поліції впливає на якість кадрового потенціалу нашої держави. Реалізація завдань і функцій, покладених на органи поліції, залежить від рівня кваліфікації та сумлінності виконання її персоналом своїх службових обов’язків.

- Що Вас мотивує у роботі?

-У роботі мене мотивує вирішення проблемних завдань, бажання постійного розвитку та досягнення успішного результату у поставлених завданнях. Крім цього, у своїй практичній діяльності я спілкуюсь з людьми, які досягли чималих успіхів. Це спілкування не може не мотивувати.

-Яким Ви бачите своє подальше професійне майбутнє?

-Безсумнівно, яскравим, є велике бажання розвиватись у своїй професії та опановувати нові вершини. Зупинятись не має часу: треба відчувати та розуміти сучасні світові тенденції. У мене чимало планів на майбутнє, задля реалізації яких необхідно ще отримати нові знання та удосконалитися, не покладаючи рук, але я впевнена у своїх силах і бажаннях.

- Поділіться, будь ласка, Вашими секретами: як стати успішним у своїй професії?

- На мою думку, найважливіше в досягненні успіху є любов до справи, якою ти займаєшся. У моєму випадку це – бажання допомагати людям, особливо враховуючи специфіку моєї діяльності (я працюю з людьми, які потрапили в складну ситуацію). Тому коли я виконую свою роботу, я почуваю себе на «своєму» місці. Разом із цим, любов до своєї справи не є вичерпною умовою. Важливим аспектом успіху є постійне навчання та робота над собою у всіх галузях. У сучасному світі, що глобалізується, відбувається активний обмін технологіями. Тож життя диктує нам кожен день нові правила для розвитку. Те, що ми дізнаємось сьогодні, ми повинні були знати ще вчора, тому для досягнення успіху ми не маємо право не навчатись.

- Що Ви можете порадити студентам і випускникам ЗНУ, зокрема факультету менеджменту?

- Отримати від навчання максимум знань, ніколи не пропускати заняття та відноситись до процесу навчання як до інвестиції в себе. Час для інвестування в себе вже настав і кращого моменту не буде, завжди пам’ятайте це.

 

 

 

 

 

Схожі новини