Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології співпрацюють із Мовним центром «Поліглот»

На факультеті іноземної філології співпрацюють із Мовним центром «Поліглот»

На факультеті іноземної філології співпрацюють із Мовним центром «Поліглот»
01.04.2021 14:39 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології освітній процес співпраця зі стейкхолдерами

Тридцять першого березня на факультеті іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч студентів 4 курсу бакалаврату та магістрів із представниками Мовного центру «Поліглот» (м. Запоріжжя). Зустріч проходила в дружній атмосфері. Студенти охоче ставили запитання після онлайн-презентації активної діяльності центру, що представила директорка навчального відділу центру Євгенія Топчій, яка в минулому була студенткою факультету іноземної філології ЗНУ.

Провідна викладачка центру Анна Пригода розповіла про свій шлях до цієї професії. Вона поділилася власним досвідом і враженнями щодо корпоративної політики центру «Поліглот», розповіла про умови праці та методи заохочення викладачів щодо підвищення власного рівня викладання шляхом складання наступних мовних випробувань, підтверджених сертифіктами. За час заходу розповіли, що у викладачів центру є 46 сертифікатів ТК, 13 дипломів CELTA, 2 дипломи DELTA, 10 дипломів CAE та 5 сертифікатів CPE. Останні два випробування проходили на базі Кембриджського університету. Також Євгенія Топчій детально висвітила перспективи розвитку професійної діяльності мовного центру «Поліглот».

Крім того, гостя пояснила, як коректно скласти резюме, у які терміни проводиться інтерв’ю з майбутніми працівниками тощо. Плідна взаємодія упродовж зустрічі ще раз продемонструвала необхідність такого формату спілкування з майбутніми працедавцями.

 

 

 

Схожі новини