Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти вітають із ювілеєм провідного інженера навчальних лабораторій інституту ЗНУ Геннадія Мамонтова

Викладачі та студенти вітають із ювілеєм провідного інженера навчальних лабораторій інституту ЗНУ Геннадія Мамонтова

Викладачі та студенти вітають із ювілеєм провідного інженера навчальних лабораторій інституту ЗНУ Геннадія Мамонтова
02.04.2021 10:30 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут ювілей привітання

Другого квітня свій ювілей святкує провідний інженер навчальних лабораторій інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Геннадій Тимофійович Мамонтов.

Випускник фізико-технічного факультету Дніпропетровського державного університету, Геннадій Мамонтов після закінчення навчання почав працювати в alma-mater на кафедрі автоматики: спочатку інженером, потім – старшим інженером госпдоговірних тем, а в подальшому старшим інженером. Отримана освіта, вміння бачити завдання та шляхи його виконання, досягати поставленої мети сприяли кар’єрному зростанню молодого інженера.

У 1980-му році Геннадій Тимофійович прийшов до Запорізького філіалу конструкторського бюро науково-виробничого об’єднання «Електроприлад». На цьому, тоді ще секретному підприємстві, яке було пов’язано з авіакосмічними розробками, ювіляр розпочав роботу на посаді начальника групи відділу. Просуваючись кар’єрними сходинками, він згодом був призначений провідним інженером конструкторського бюро «Електроавтоматика». Але в житті все колись змінюється. Ось і наш ювіляр у 1994 році змінив місце роботи й почав працювати на посаді старшого інженера відділу автоматизованих систем управління Дніпровської гідроелектростанції. Із цим періодом життя Геннадія Тимофійовича пов’язані кілька подій, які стали новим стартом для розвитку його кар’єри. Геннадій Мамонтов очолив дільницю автоматизованих систем управління технологічними процесами, а наприкінці 90-х у ювіляра з’явилася нагода підвищити свій професійний рівень за кордоном у Франції. І вже після цього шановний іменинник почав обіймати посаду інженера І-ї категорії цеху комп’ютерних технологій Дніпровської ГЕС. Тут він і пропрацював до виходу на заслужений відпочинок.

Нову сторінку свого життя – «академічну» – Геннадій Тимофійович розпочав після нетривалої перерви. У 2008 році його запросили до Інженерної академії провідним фахівцем кафедри обробки металів тиском. Сьогодні він – провідний інженер навчальних лабораторій інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ. Отримані під час двох відряджень до Парижу знання з комп’ютерних технологій, а також три авторські свідоцтва про винаходи допомагають Геннадію Мамонтову й в його нинішній роботі. Адже під опікою ювіляра знаходяться не лише верстати, мікроскопи, різноманітні прилади, але й комп’ютерна техніка кафедри обробки металів тиском.

У вільний від роботи час Геннадій Тимофійович дбайливо доглядає за своєю дачею, багато часу приділяє читанню як художньої, так і професійної літератури. Відкрита до спілкування, доброзичлива, усміхнена й скромна особистість, ювіляр завжди щедрий на допомогу й підтримку колег, друзів, знайомих, користується повагою колективу.

Шановний Геннадію Тимофійовичу! Ви – саме та людина, яка подає приклад працездатності, життєвої бадьорості та оптимізму. У цей знаменний день бажаємо Вам натхнення та успіхів у роботі, міцного здоров’я, завжди гарного настрою, добра та віри в краще майбутнє!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини