Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти вітають із ювілеєм викладачку Ольгу Учуєву

Викладачі та студенти вітають із ювілеєм викладачку Ольгу Учуєву

07.04.2021 10:56 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ ювілей привітання

Сьомого квітня викладачі, співробітники і студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітають із ювілеєм викладачку біології, спеціалістку вищої категорії, викладачку-методистку Ольгу Учуєву. Ось уже десятиріччя поспіль Ольга Володимирівна проводить теоретичні й практичні заняття з біологічних дисциплін зі студентами гуманітарно-педагогічних спеціальностей коледжу, а також активно займається дослідницькою діяльністю та методичним забезпеченням освітнього процесу.

Базову вищу освіту викладача біології та хімії вона здобула на біологічному факультеті Дніпропетровського державного університету, який закінчила у 1988 році. Потім підвищувала кваліфікацію та опановувала нові спеціальності – на базі факультету післядипломної освіти ЗНУ (за спеціальністю «Дефектологія» (логопед шкільних і дошкільних закладів) та КПУ (за магістерською програмою «Управління навчальним закладом»). Також вона закінчила курси підготовки бухгалтерів-операторів ПК, навчаючись у Запорізькій філії Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України. Довгий час шановна ювілярка працювала в запорізьких загальноосвітніх закладах вчителем біології, вчителем-логопедом, а потім – заступником директора. Викладала хімію на базі Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ. Із 2011 року розпочала свою викладацьку діяльність в ЕПФК ЗНУ на посаді викладача вищої категорії, методиста, також керувала цикловою комісією коледжу, й по сьогодні продовжує викладати для студентів коледжу дисципліни природничого спрямування: «Біологію», «Хімію», «Анатомію людини».

Ольга Учуєва – висококваліфікований, компетентний і творчий педагог, вона вміло використовує інноваційні методики під час своєї викладацької діяльності. Шановна ювілярка постійно підвищує власний рівень знань, зокрема, постійно проходить стажування на базі біологічного факультету ЗНУ. Багато уваги вона приділяє індивідуальній роботі зі студентами, сприяє їхньому становленню як особистостей та розвитку їхніх творчих здібностей. На заняттях викладачка створює доброзичливу атмосферу співробітництва, яка задовольняє потребу студентів у спілкуванні, генерації креативних ідей та самовираження. Адже головною метою педагога Ольга Володимирівна вважає виховання нової генерації конкурентноспроможних фахівців із чітко вираженою професійною спрямованістю, відповідальністю, здатністю до постійного розвитку, відданістю загальнолюдським і національним ідеям. Досвідом своєї роботи викладачка із задоволенням ділиться з колегами, яких запрошує на відкриті заняття, а також під час засідань циклової комісії, педагогічної ради.

У рамках своєї науково-дослідницької діяльності Ольга Учуєва є авторкою ряду статей, присвячених актуальним проблемам із питань освіти, котрі опубліковані у фахових збірниках наукових праць, які включені до реєстру МОН України з педагогічних наук, психологічних і філософських наук. Вона має сертифікати, що засвідчують публікації власного авторського матеріалу в каталозі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід» на сайті SUPER.UROK-UA.com

Доброзичливу й тактовну викладачку, працелюбну й вимогливу до себе й вихованців поважають і цінують колеги, студенти, а також їхні батьки, із якими часто спілкується Ольга Володимирівна в рамках виховної роботи. Цього святкового для неї дня всі численні представники Економіко-правничого фахового коледжу та ЗНУ загалом вітають Ольгу Учуєву з ювілеєм! Їй бажають зберігати мудрість й виваженість, яка зазвичай присутня в усіх здійснюваних нею справах, залишатися й надалі прикладом для колег і учнів! Міцного здоров’я Вам, шановна ювілярко, успіхів в усіх ваших починаннях й надалі – неодмінно отримувати задоволення від роботи й вдячність від ваших вихованців!