Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету менеджменту, менеджерка зовнішньоекономічної діяльності Аліна Авілова

07.04.2021 14:00 Все Головні новини Факультети Менеджменту Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення важливого профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з Аліною Авіловою (дівоче прізвище – Остапенко), яка у 2020 році закінчили факультет менеджменту за спеціальністю менеджер «зовнішньоекономічна діяльність». На сьогодні вона – менеджерка відділу збуту ТОВ «Птахокомплекс “Дніпровський”». Пані Аліна розповіла про навчання в Запорізькому національному університеті, а також – про роботу після закінчення вишу та плани на майбутнє.

- Пані Аліно, розкажіть, будь ласка, чому свого часу Ви обрали для здобуття вищої освіти саме ЗНУ?

- Я завжди хотіла й ставила перед собою мету вчитися саме в ЗНУ, інші заклади вищої освіти мене не приваблювали і не цікавили. Запорізький національний університет став для мене зразком професіоналізму викладачів і, насамперед, місцем, яке назавжди залишає приємні спогади про справжнє студентське життя багатьом випускникам, які закінчили навчання та вийшли на дорогу дорослого життя.

- Які спогади про студентські роки є для Вас найціннішими та які отримані у виші знання стали найкориснішими у дорослому житті й у роботі?

- Ми багато часу весело проводили з одногрупниками, з якими ми завжди були однією командою. Я вважаю це найціннішим. Найкориснішими в дорослому житті та моїй роботі стали такі вміння, отримані за час навчання: знаходити вихід із критичних ситуацій, діяти швидко, бути активною, ставити перед собою багато завдань. Саме ці навички стали мені в пригоді на початковому етапі й до цього дня виручають мене.

- Яких викладачів Ви найчастіше згадуєте зараз, чи спілкуєтесь із ними зараз, після завершення навчання?

- Знаєте, всі викладачі запам'яталися як чудові люди. Я іноді згадую деяких із них, обов'язково з усмішкою на обличчі. На жаль, ні з ким з них ми не спілкуємося, хоча час від часу, буває, зустрічаємося.

- Чи зустрічалися з колишніми одногрупниками, чи цікаво було дізнатися, чим саме вони займаються на сьогодні?

- До цього дня ми ще не зустрічалися, але я намагаюся стежити за їхнім життям у соціальних мережах, що, звісно, дає неповну картину життя кожного з них.

- Чи змінили б Ви щось у Вашому житті, якби знову стали студенткою?

- Це може здатися звичайною відмовкою, але правди нікуди не діти: я нічого міняти не стала б. Усе було просто дуже весело. Навчання – цікавим інформативним.

- Чим Ви сьогодні займаєтесь, у якій галузі працюєте, як саме обрали цю професію?

- Працюю за фахом – менеджеркою відділу збуту. Я, взагалі, завжди була комунікабельною і вибір професії не був для мене проблемою.

- Що Вас надихає у роботі та якими здобутками Ви пишаєтесь?

- Усе дуже просто: надихає те, що в мене виходить легко знаходити спільну мову з людьми, налагоджувати з ними контакт. Пишаюсь тим, що роблю свою роботу відповідально та ефективно.

- Які Ваші професійні пріоритети?

- Мій головний пріоритет – розширювати ринок збуту компанії.

- Яким Ви бачите своє подальше професійне майбутнє, про що мрієте?

- Це, однозначно, – кар'єрний ріст. Саме про нього я мрію в майбутньому.

- Що Ви можете порадити студентам і випускникам ЗНУ, зокрема Вашого факультету?

- Раджу завжди ставити перед собою конкретні цілі та безупинно до них йти. Знайте: ви здатні на все!

- Дякуємо Вам за відповіді на запитання й бажаємо успіхів в особистому й професійному житті!

Олександр Коваль