Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів ЗНУ запрошують взяти участь у конкурсі есе від Посольства Азербайджанської Республіки в Україні

07.04.2021 15:03 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ міжнародних звязків міжнародна діяльність конкурс есе

Посольство Азербайджанської Республіки в Україні звернулося до відділу міжнародних зв`язків Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) з пропозицією для представників вишу долучитися до конкурсу есе, присвяченого 98-річчю від дня народження Загальнонаціонального Лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва на тему «Феномен лідерства Гейдара Алієва».

Конкурс проводиться з 15 квітня до 30 квітня 2021 р. Запрошуємо студентів Запорізького національного університету взяти участь у ньому. Обсяг – 2 сторінки, формат – Word, шрифт – Times New Roman, розмір – 14. Звертаємо вашу увагу, що стандартною сторінкою А4 вважається 1800 знаків із пробілами.

Свої роботи студенти можуть надсилати на пошту azposolstvo@gmail.com  із поміткою «На конкурс «Феномен лідерства Гейдара Алієва».  10 травня п.р., у день 98-річчя від Дня народження Гейдара Алієва, буде оголошено переможців конкурсу. Трьом переможцям конкурсу вручать грошові премії.

З усіх питань звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків ЗНУ: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66, навчальний корпус  № 1, кімната 26.

Тел. (061) 289 12 77
E-mail: intoffice.znu@gmail.com