Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті триває плідна профорієнтаційна діяльність

На історичному факультеті триває плідна профорієнтаційна діяльність

На історичному факультеті триває плідна профорієнтаційна діяльність
09.04.2021 14:23 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами тренінг із написання ЗНО

Кінець березня-початок квітня став насиченим періодом у здійсненні профорієнтаційної роботи на історичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Викладачі проводили інформування старшокласників та їхніх батьків про освітні програми спеціальностей: 032 «Історія та археологія», 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та 014 «Середня освіта», що представлені на історичному факультеті Запорізького національного університету. Активно проводилось інформування про освітні програми історичного факультету на сторінках соцмережі  Facebook. Профорієнтаційна інформація у вигляді інтернет-буклетів факультету розповсюджувалася в соцмережах у групах шкіл міста Запоріжжя та міст Запорізької області.

Із метою посилення інформаційної підтримки нових освітніх програм доцентки кафедри новітньої історії України Тетяна Грушева та Тетяна Винарчук організували поширення інформації про освітні програми «Історія та політика» та «Діджитал-історія» спеціальності 032 «Історія та археологія» в мережі Instagram.

Викладачі історичного факультету взяли активну участь у проведенні тренінгу із ЗНО з історії України в ЗНУ, який відбувся 28.03. 2021. Під час заходу провели профорієнтаційні зустрічі зі вступниками, на яких йшлося про переваги навчання в ЗНУ та на історичному факультеті зокрема.

Представники студради історичного факультету розробили дизайн та оформлення рекламної продукції факультету, зокрема афіші та буклетів. Також викладачі історичного факультету провели роботу з виявлення типових помилок при проходженні абітурієнтами тесту з історії України з ЗНО. На основні проведеного аналізу доцент кафедри  джерелознавства,  історіографії та спеціальних історичних дисциплін Юрій Іріоглу сформував консультацію для  майбутніх  вступників  у відеоформаті.

 

 

 

 

Схожі новини