Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У пробному зовнішньому незалежному оцінюванні на базі ЗНУ абітурієнти мали змогу перевірити рівень своїх знань

У пробному зовнішньому незалежному оцінюванні на базі ЗНУ абітурієнти мали змогу перевірити рівень своїх знань

У пробному зовнішньому незалежному оцінюванні на базі ЗНУ абітурієнти мали змогу перевірити рівень своїх знань
12.04.2021 16:14 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти пробне зовнішнє незалежне оцінювання профорієнтаційна діяльність

Десятого квітня на базі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели пробне ЗНО від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти. Нагадаємо, що цей важливий профорієнтаційний захід на допомогу абітурієнтам традиційно проводиться у виші щовесни. Він проходить при всебічній підтримці ректора Миколи Фролова та дієвому сприянню проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури.

Чималий досвід і злагоджена праця всіх задіяних у його проведенні представників ЗНУ під керівництвом відповідальної за пункт проведення пробного ЗНО, начальниці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галини Микитів дозволили й цього року, попри всі складнощі, провести захід на високому організаційному рівні.

При цьому особливу увагу організатори приділили дотриманню всіх протиепідемічних норм і вимог. Персонал служби охорони особливо слідкували за збереженням соціальної дистанції. Медична працівниця Ольга Шевченко провела температурний скринінг усіх співробітників пункту проведення пробного ЗНО, а також – кожного його учасника. Старші інструктори й інструктори, чергові на поверхах, співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, зокрема помічниця відповідальної за пункт тестування Оксана Булавіна, доклали всіх зусиль, аби створити безпечні й комфортні умови для учасників пробного тестування. Високий організаційний рівень проведення заходу, серед іншого, відзначила й представниця поліції, задіяна в його проведенні як чергова біля вхідних дверей.

Цього року на базі ЗНУ провели пробне ЗНО з української мови, у якому взяли участь 111 осіб, та математики (рівень стандарт), у якому взяли участь 75 осіб. Обидва тривали 150 хвилин, згідно з умовами проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Старші інструктори, інструктори й чергові – представники Запорізького національного університету та Запорізького колегіуму № 98 – доклали всіх зусиль, аби максимально точно відтворити процедуру проведення основної сесії ЗНО.

Учасникам – старшокласникам загальноосвітніх закладів середньої освіти м. Запоріжжя й Запорізької області – розповіли про всі організаційні моменти, на які потрібно звернути особливу увагу під час проходження основної сесії ЗНО. Крім того, представники різних факультетів ЗНУ провели профорієнтаційну роботу з майбутніми абітурієнтами. Їм розповіли про умови вступу, переваги й особливості навчання за різними спеціальностями вишу. Також представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування роздали вступникам інформаційно-профорієнтаційні буклети та спецвипуск газети «Запорізький університет», у якому йдеться про особливості цьогорічної вступної кампанії.

Начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Галина Микитів подякувала від імені керівництва Запорізького національного університету всім, хто долучився до організації та проведення цього важливого профорієнтаційного заходу. Вона відзначила їхній професіоналізм і злагоджену працю, висловила сподівання, що участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні стане для абітурієнтів важливим кроком у підготовці до успішного проходження основної сесії ЗНО, а отже, й до вступу в подальшому на омріяну спеціальність.

 

 

 

 

Схожі новини